Angle down Atgal

Žygeiviai susibūrė pėsčiųjų žygiui „Pažinkime Marijampolės savivaldybę“

Šiandien iš J. Basanavičiaus aikštės buvo išlydėta žygeivių grupė, kuri šią vidurvasario popietę nusprendė pasimėgauti žygiavimo teikiamu malonumu, susipažinti su lankytinais objektais, aplankyti palaimintojo Jurgio Matulaičio tėviškę ir kelionę užbaigti susipažįstant su Šunskų miestelyje siūlomomis atrakcijomis.

Pėsčiųjų žygį „Pažinkime Marijampolės savivaldybę“ organizuojantis Marijampolės kultūros klubas „Aistuva“ žygiuoti sukvietė vietos gyventojus ir jaunimą, taip siekdamas atkreipti dėmesį į fizinės,  psichologinės ir emocinės sveikatos svarbą. Tačiau svarbu pabrėžti, kad žygio metu bus ne tik ugdoma fizinė sveikata, bet ir susipažįstama su gimtojo krašto grožiu ir gamta.

Žygeivius išlydėjęs savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Marozas džiaugėsi organizuojamomis veiklomis ir gyrė organizatorius už jų rūpinimąsi gyventojų gerove ir noru įtraukti juos į aktyvias fizines veiklas, kartu supažindinant su mūsų krašto paveldu ir lankytinomis vietomis. Vicemeras linkėjo gero kelio, įsimintinų įspūdžių ir puikaus laiko bendraminčių būryje.

Į beveik 16 km žygį kartu su žygeiviais leidosi Marijampolės kolegijos studentų atstovybės savanoriai, Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Marijampolės 403 kuopos nariai, o Šunskuose žygeivių gidais taps asociacijos „Trys plunksnos“ atstovai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite