Angle down Atgal

Žvejys kaip reikiant nustebo: sugavo žuvį su į žmogaus panašiais dantimis

Žvejys Paulas Lore’as (Paul Lore) žvejojo netoli Melburno miesto Floridos valstijoje, kai pagavo keistą laimikį. Vyras liko nustebęs – žuvį apibūdino kaip vieną keisčiausių kokią yra pagavęs.  

Žuvis su į žmogaus panašiais dantimis sugadino žvejo P. Lore’o masalą. Vyras sako kaip reikiant nustebęs, kai pamatė, kas pasikėsino į masalą. „Tai keisčiausiai atrodanti žuvis, kokią esu matęs“, – sakė vyras. 

P. Lore'as sugavo Jungtinių Amerikos Valstijų pakrantėse gyvenantį aavingalvį karosą. Neįprasti jo dantys neretai išgąsdina žvejus.

„Žuvies kūnas buvo padengtas dryžuotais zebrą primeninančiais žvynais. Forma priminė snaperio tipo žuvį, mėsinga“, – pasakojo žvejys. 

Jis pridūrė, kad „visgi, sugautos žuvies dantys tik panašūs į žmogaus, nes pažiūrėjus atidžiau galima matyti, kad avingalvis karosas, kaip ryklys, turi dvi dantų eiles“. 

Dvi arba trys eilės dantų turinčių žuvų sukandimas yra stipresnis nei turinčių vieną eilę. Savo dantimis tokios žuvysgali perkąsti metalinius žvejų kabliukus.

Netoli Melburno sugautos žuvies dantys gali ne tik skaudžiai įkąsti į pirštą žmogui, bet ir pralaužti krabų ir moliuskų kiautą. Daugybė krūminių dantų susmulkina maistą į mažyčius gabalėlius.

P. Lore’as sakė, kad tokias avingalvius karosus yra lengva sugauti. Šios žuvys dažniausiai ėda krabus ir krevetes, todėl jų skonis primena krabų mėsą. 

Avingalviai karosai užauga iki 76 cm ilgio, dažniausiai sugaunami vienoje Niujorko miesto įlankų. Suaugusi žuvis sveria apie 10 kilogramų.

Pagal Dailystar.co.uk.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite