Angle down Atgal

Zodiako ženklai, tarp kurių daugiausiai vienišų vyrų

Žmogus ir vienatvė – šie žodžiai dera, kai vyras nepopuliarus tarp moterų, yra mamos sūnelis, reikaluose paskendęs verslininkas, per daug išrankus, per daug reiklus ar tiesiog gimė ne po ta žvaigžde. Remiantis astrologija, yra Zodiako ženklų, tarp kurių daugiausia vienišų vyrų.

Vandeniai

Vyrai, gimę Vandenio ženkle, myli laisvę ir trokšta nepriklausomybės.  Jie nejaučia vidinės tuštumos, kurią reikia kuo nors užpildyti, kad galėtų laikyti save pilnaverčiais. Tuo pačiu Vandeniai yra bendraujantys, žino, kaip būti gerais draugais. Tačiau Vandenio vyrai visada žmones laiko atokiau. Kad draugystė nenuvargintų ir neprislėgtų rutina, nuobodulys ir monotonija.

Kalbant apie meilę, Vandeniai taip pat dažniausiai yra vieniši. Tai nereiškia, kad jie turi bejausmę širdį arba kad yra savanaudžiai, nemoka mylėti. Jie gali ir nori, bet neranda tinkamo žmogaus.

Jei Vandenis ir tuokiasi, tai tik todėl, kad patyrė didelį artimųjų spaudimą ar šantažą. Tiesa, tokie santykiai panašesni į mirtį  - vyrai vis tiek sieloje lieka vieniši.

Jei Vandenis išliks ištikimas sau ir neskubės atsisakyti laisvės vardan santuokos, jis ilgai ir nuobodžiai rinksis sau partnerį. Vis tik sunku rasti moterį, kuri sutiktų kurti šeimą su Vandeniu iš meilės, neribodama jo laisvės.

Avinai

Avinas nemėgsta vienatvės. Jis jos bijo, kovoja su ja ir nekenčia. Tiesa, ne visi įtaria Aviną bijant vienatvės. Šio ženklo vyrai erdvę užpildo bet kuo, kad tik neliktų vieni su vidine „juodąja skyle“. Avinų dinamiškumas ir aktyvumas jiems yra jų užimtumo rodiklis. Darbų sraute jie džiaugiasi, nes jei nėra laisvalaikio, tai nėra ir liūdesio dėl vienatvės.

Atrodytų, kad turėdami tokį slaptą artimų žmonių poreikį, Avinai turėtų apsupti save gausia šeima, draugais, bičiuliais ir tiesiog žmonėmis, kurie išlaisvins juos iš vidinės tuštumos. Bet ne. Daugelis Avinų lieka gyventi vieni su savo vienatvės baime.

O jei kalbėti apie meilę, tai šio ženklo vyrai taip sumaniai vaidina užimtus, kad moterims atrodo, kad jie joms neranda vietos savo gyvenime. Draugai taip pat ne visada gali suprasti Aviną, kuris su jais elgiasi paniekinančiai. Tiesiog Avinai taip bijo būti pagauti vieni, kad neprisileidžia prie savęs žmonių, kurie tai gali realiai pamatyti.

Ožiaragiai

Ožiaragiai vyrai gali išvengti vienatvės tik tuo atveju, jei jos atsisakys dar jaunystėje. Kuo arčiau brandos, tuo didesnė tikimybė, kad Ožiaragis taps užkietėjusiu viengungiu. Šio ženklo vyrai – darboholikai, tad jei kopdami karjeros laiptais sutiks meilę, jie pasirinks karjerą, o ne šeimą. Kai ateis laikas, kai turės viską, išskyrus žmoną, taip pat ras tam pasiteisinimą. Pavyzdžiui, kad visi draugai tapo santuokos aukomis, todėl mokosi iš svetimų klaidų. Jis visada suras rimtą pasiteisinimą, kodėl yra senberniai.

Nėra taip, kad Ožiaragis visai nenori tuoktis. Nori. Jo statusui tai būtina. Tačiau susiduria su kita problema – yra pernelyg reiklus. Ožiaragis jau būna turtingas, sėkmingas, tiesiog svajonių jaunikis, tad rasti sau lygią - labai sunku. Jis tikrai ieškos karalienės. Ir ši karalienė visą gyvenimą dar turės laukti, ar vyras išvis teiksis grįžti iš savo darbo.

Mergelės
Mergelės vyrai yra užkietėję vienišiai. Tai nereiškia, kad jie to siekia sąmoningai. Dauguma Mergelės vyrų laikosi nuomonės, kad geriau būti vienam nei su bet kuo. O įtikti Mergelėms nėra lengva. Jie yra perfekcionistai, pedantai ir kritikai. Jų reikalavimų sąrašas moteriai yra labai ilgas. Visų pirma, tai turėtų būti stipri asmenybė, talentinga, ne žemesnio lygio, nei pats Mergelė. Taip pat būtina, kad moteris gyvenime ieškotų prasmes, būtų aistringa, mylinti ir nuolat tobulėtų.  Su tokia partnere Mergelei visada pakeliui.

Mergelės ženklo vyras gali būti viengungis tiek, kiek reikia, kol suras idealią moterį. Jei paieškos užsitęs, jis ras pakankamai žavesio vienatvėje.

O jei ir atsiras tinkama moteris, Mergelė nepakęs, jei ji netobulės. Mergelės nemėgsta balasto. Jei šalia yra žmogaus, kuris neskatina jo augti, o, priešingai, tempia lyg inkaras į dugną, jis negailestingai su juo atsisveikins.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite