Angle down Atgal

Žmona policijai pasiskundė, kad vyras su ja nebesimyli

34-erių Indijos gyventoja sekmadienį policijai pateikė oficialų skundą prieš savo Dubajuje gyvenantį vyrą, kuriame, be kita ko, jis kaltinamas, jog visus metus su ja nebesimyli.

Skunde moteris teigia, kad su savo užsieniečiu vyru susituokė 2016-ųjų gruodį. Indijos gyventojos teigimu, netrukus po vedybų jis ėmė prieš ją smurtauti, vertė gerti alų ir numesdavo tuščias alaus skardines judviejų dviejų metų dukrai. Moteris taip pat policijai sakė, kad 2017-ųjų kovą su vyru nuvyko į Dubajų, kuriame jis prieš ją smurtavo dėl nuolatinių žmonos konfliktų su jo tėvais.

„Mano vyras taip pat versdavo dukrą gerti alų“, – policijai skundėsi moteris, kurios teigimu, vyras taip pat mėtydavo į vaiką alaus skardines ir liepdavo su jomis žaisti.

„Jis iš manęs šaipydavosi dėl mano silpnos sveikatos ir visus metus su manimi nesimylėjo“, – taip pat sakė ji Indijos policijai.

Nukentėjusioji taip pat teigė, kad vyras neduodavo jai pinigų, o kai ji paprašė nupirkti sergančiai dukrai vaistų, jis jai liepė prašyti pinigų iš tėvų.

Indė policijai sakė, kad šį kovą jiedu sugrįžo iš Dubajaus į Indiją, tačiau vyras ją paliko bei pabėgo atgal į Dubajų su savo tėvais jai nieko nepranešęs. Nuo to laiko žmonai nepavyksta susisiekti su sutuoktiniu.

Vietos policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl smurto artimoje aplinkoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite