Angle down Atgal

Žmogumi monstru pramintas vyras pasivertė į mitinę būtybę: pamačius jį užgniaužia kvapą

41 metų Rico, dar vadinamas Orku, transformavosi į mitinę būtybę. Jis jau anksčiau nuskambėjo pasaulyje dėl savo išskirtinės išvaizdos.

Vyro kūnas, taip pat ir akių obuoliai, padengtas tatuiruotėmis. Rico liežuvis skeltas, o ant veido sukurti ragai. Naujas ekstravagantiškas vyro užmojis buvo tapti mitine fantastikos kūrinių būtybe – orku.

Rico buvo suformuotos ir apkirptos ausys, pradurta nosis bei pagaminti specialūs iltiniai dantys, kurie primena šerną.

Vien iltys vyrui atsiėjo 400 Didžiosios Britanijos svarų. 

Vyro šeima palaiko tokį sprendimą, o jo žmona Krishna, dar žinoma šikšnosparnio pravarde, taip pat neeilinės išvaizdos – jos kūną taip pat dengia tatuiruotės, bei daugybė auskarų. 

Pora augina dukrą, o šiuo metu laukiasi ir antrosios atžalos. 

Rico gyvenimas dėl paskutiniosios transformacijos tikrai pasikeitė. Vyrui pasiūlyta filmuotis kino juostoje, tačiau kol kas vyras neišduoda apie ką bus naujasis filmas ir kokį vaidmenį jame jis atliks.

„Mano transformacija trunka jau septynerius metus. Tačiau aš vis siekiu atrodyti kitaip. Naujausias mano projektas – tapti panašiam į orką. Šio tikslo sekiu kiek mažiau nei metus“, – žiniasklaidai sakė Rico.

Vyras atskleidė, kad šiuo metu net 85 procentai jo kūno yra padengta tatuiruotėmis. Sudėtingiausias procesas buvo sukurti vyrui iltis apatiniame žandikaulyje. Dabar Rico laukia nosies pertvaros skylės platinimo gerokai didesniam auskarui. Šią procedūrą jam atliks chirurgas.

Parengta pagal Dailystar.com informaciją

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite