Angle down Atgal

„Žmogaus saugos“ praktiniai užsiėmimai Visagino priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje

Po ilgos pertraukos, kurią buvome priversti padaryti dėl COVID -19 pandemijos,  vėl organizuojami  moksleivių, darželinukų bei jų tėvų apsilankymai Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Visagino priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. 

Šių apsilankymų metu vaikai ir jaunuoliai supažindinami su saugios gyvensenos taisyklėmis, jiems suteikiama galimybė praktiškai išbandyti gesinimo priemones, supažindinama su ugniagesio gelbėtojo profesija.

2022 m. gegužės-birželio mėnesį Visagino mokyklų bei gimnazijų 9 klasių moksleiviai kartu su savo mokytojais atvyko į Visagino priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, kur buvo pravedami „Žmogaus saugos“ praktiniai užsiėmimai.

Visagino priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai parengė pristatymą apie degimo teorijos pagrindus ir gesintuvų tipus, supažindino su ugniagesių gelbėtojų profesijos ypatumais bei specialiąja gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika.

Visagino PGT pareigūnai naudodami specialų prietaisą praktiškai demonstravo gaisro gesinimo priemonių naudojimo taisykles. Be to, moksleiviams buvo suteikta galimybė praktiškai pabandyti užgesinti imituojamą gaisrą įvairių rūšių gesintuvais ir vandeniu gaisrinio švirkšto pagalba. 

Susitikimo metu taip pat buvo atkreiptas mokinių dėmesys į melagingų skambučių pasekmes, evakuacijos pagrindus, saugų elgesį prie vandens ir vandenyje. Priminta, kad ištikus nelaimei reikia skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite