Angle down Atgal

Žieminės kepurės moterims – stilingas akcentas tiek subtiliam, tiek ekstravagantiškam įvaizdžiui

Moterį subrendusia asmenybe galima vadinti tada, kai ši sugeba atsiriboti nuo aplinkinių nuomones bei pradeda elgtis taip, kaip priimtina atrodo jai pačiai.

Štai paauglė, nenorėdama prarasti „kietuolės“ etiketę, neretai pasiryžta verčiau kentėti šaltį nei „gadinti“ savo įvaizdį užsidėjusi kepurę. Tuo tarpu brandžiai mąstanti dailiosios lyties atstovė visų pirma įvertins žalą, kuri gali atsirasti šaltu oru nepasirūpinus tinkama galvos apsauga ir tik tada priims objektyvų sprendimą, ar žieminės kepurės moterims turi atsidurti jos „must have“ pirkinių sąraše. Sprendimas, tiesą sakant, daugiau nei aiškus. Pabuvus ilgesnį laiką lauke be kepurės žvarbiu oru, tikimybė susirgti peršalimo ligomis gerokai išauga. Tokiai praktikai tapus įpročiu, derėtų iš anksto pradėti rūpintis atstatomosiomis plaukų priemonėmis: šaltis pastariesiems – menkas draugas. Kam prisidaryti visiškai nereikalingų papildomų problemų: moteriškos kepurės gali ne tik apgaubti jaukia šiluma, bet ir tapti svariu indėliu kuriant nepriekaištingą stilių.

Kiek verta investuoti į žieminę kepurę?

Su faktu, jog paltas, striuke, batai ar rankinė pareikalauja piniginę atverti plačiai, jau esame susitaikę. Tuo tarpu prireikus įsigyti pirštines, šaliką ar mūsų aptarimą žieminę kepurę neretai tikimasi „prasisukti“ su nedidelėmis išlaidomis. Deja, reali situacija šį ketinimą gali gerokai pakeisti. Kaip ir bet kuris kokybiškas, ilgaamžis daiktas, žieminės kepurės turi savo kainą, galinčią siekti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų (aišku, yra ir gerokai brangesnių variantų, tačiau pastarieji eilinį „mirtingąjį“ retai domina).

Kepurės, pasiūtos iš natūralios vilnos, kašmyro ar kailio, savaime suprantama, gerokai skiriasi nuo produktų, siūlomų pakelės prekybos centro galanterijos skyriuje ar įsigytų iš darbčios močiutės, savo rankų darbo gaminiais mėginančios prisidurti papildomų pajamų. Ne tik kaina, o, svarbiausia, kokybe, kuri akivaizdžiai pastebima net neįgudusia akimi bei juntama dėvint šį aksesuarą. Vadovaujantis priežiūros reikalavimais, kurie dažniausiai yra nurodomi ant gaminio etikės, kokybiškos žieminės kepurės taps neatsiejamu jūsų palydovu net kelis sezonus, o vėliau (kaip tiesiog „morališkai“ pasens), tikėtina, papuoš ir kitą savininkę.

Sprendimą, kokią sumą skirti žieminės kepurės įsigijimui, gali priimti tik pati moteris, įvertinusi savo norus bei galimybes. Jei jūsų skonis permainingesnis už orą, natūralu, labai išlaidauti neverta: kitą žiemą jau degsite noru atsinaujinti. Tačiau, jei vertinate kokybę, o apsipirkinėjimas nėra jūsų aistra, į šį pirkinį investuoti reikėtų. Norint sutaupyti, derėtų „ruošti roges vasarą“: pirkite žiemines kepures per sezoninius išpardavimus, o ne žiemos šalčiams jau atkeliavus.

Prie ko derinti žieminę kepurę?

Derėtų pamiršti tuos laikus, kai kepurė ant galvos atrodydavo tarsi „svetimkūnis“. Dizaineriai bei šių sumanymus praktiškai įgyvendinantys siuvėjai pasistengė, jog žieminės kepurės taptų harmoninga įvaizdžio dalimi ar net akcentiniu „cinkeliu“. Tiesa, platus kepurių pasirinkimas gali susukti galvą, ypač tais atvejais, kai šiam pirkiniui pasiryžtama skirti solidžią sumą. Kaip pasirinkti teisingai?

Kaip ir bet kuri garderobo detalė, taip ir žieminė kepurė, turi derėti prie vyraujančio ar norimo sukurti stiliaus bei būti suderinama su…charakteriu. Norite atrodyti stilingai, tačiau kartu susilieti su aplinka, rinkitės neutralių spalvų, tradicinio modelio žiemines kepures. Jei, priešingai, norite „šviesti“ iš toli, dairykitės ryškesnių spalvų, įdomesnių formų, papildomomis detalėmis, pavyzdžiui, kutais, „ausimis“ puoštų žieminių kepurių ar šių komplektų (pirštinės, šalikas). UAB „Itališki drabužiai“ asortimente rasite platų pasirinkimą natūralių audinių, aukščiausios kokybės kepurių, kitų aksesuarų bei drabužių. Net ir pačios išrankiausios pirkėjos lūkesčiai bus išpildyti!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite