Austėjos Grikepelytės asmeninio archyvo nuotrauka
Angle down Atgal

Žavioji Austėja Grikepelytė: manekenė laikysenos mokosi OffRoad`o trasoje

Rausvaplaukė manekenė Austėja Grikepelytė – tituluojama netipiniu modeliu, drąsi ir veržli mergina laisvalaikiu pasirenka didžiulius džipus ir neria į bekelės sportą. Apie Dakaro ralį svajojanti Austėja savo kaip modelio karjerą pradėjo 2016 metais. Šiandien mergina gali džiaugtis nemenkais pasiekimais. Išmaišiusi dalį pasaulio, mergina pasižymi kuklumu ir paprastumu. Apie modelio darbo subtilybes, gyvenimo tikslus bei didžiulę aistrą keliantį sportą Austėja Grikepelytė prabilo mūsų skaitytojams.

Kaip prasidėjo jūsų modelio kelias?

Vaikystėje buvau gana apvalus vaikas, apie modelio karjerą net nebuvau susimąsčiusi. Paauglystėje smarkiai pradėjau augti ir keistis, gražėti. Buvau plonutė, ganėtinai aukšta, ryžų plaukų, skaisčios kūno spalvos mergaitė. Aplinkiniams atrodžiau grynas modelis, manau aplinkiniai žmonės mane ir pastūmėjo pabandyti, patikėti savimi.
Pabandžiau, nusiunčiau anketą agentūrai, kadangi nieko nežinojau apie mados verslą Lietuvoje. Nepraėjus net mėnesiui man paskambino iš „Super Models“ ir pasiūlė dirbti su jais. Taip ir prasidėjo mano kelias lik modelio karjeros. Jaučiuosi nežmoniškai laiminga!


Kokia pagrindinė jūsų, kaip modelio nešama žinutė?

Kaip modelio? Klausimas vertas pamąstymo. Manau mano nešamai žinutei yra tik vienas žodis – paprastumas. Savo kelyje mačiau daug arogantiškų, pasikėlusių modelių. Nieko nesakau gal žmogus ir turi dėl ko. Tačiau man tai yra svarbi vertybė bendraujant su žmonėmis, o ypač darbe.

Kaip tapti madingu?

Madą visi suprantame ir matome kitaip, juk kiekvienas ją priima skirtingai. Manau, tapti madingu yra nebijoti, mada – kiekvieno asmeninis išsireiškimo būdas. Nebijoti išsiskirti iš minios, kažkokia detale ar net visu savo outfit’u (įvaizdžiu).


Kas jums yra žmogiškumas?

Kaip jau ir kalbėjau apie mano nešamą žinutę – paprastumas. Žmogiškumą ir atspindi paprastumas.


Kokių pasiekimų jau esate pasiekusi?

Didžiausias mano pasiekimas yra atliktas darbas su savimi. Pradėjau įžvelgti grožį kiekvienoje detalėje, kiekviename žmoguje, tuo tarpu ir savyje. Aišku, kaip kiekvienas modelis daug dirbau su įvairiais gamintojais, keliavau.


Ką patartumėte jaunai merginai svajojančiai apie modelio kelią?

Jeigu tikrai to nori ir manai, kad tau tai patiks, tai tik veikti!!! Svajonės visa laiką išsipildo, jeigu jų sieki ir jomis tiki visu 100%. Jeigu ir mergina neatitinka tam tikrų reikalavimų, o tai gyvenimo troškimas, galima sugalvoti kitą išeitį. Tam yra socialiniai tinklai, per juos tu gali parodyti tai ką turi viduje ar išorėje gražiausio. Manau, tikrai atrasi tam tikra ratą žmonių, kuriems atrodysi įdomi… YOU GO GIRL!


Ką dar be mados veikiate, koks jūsų laisvalaikis?

Šito klausimo laukiau labiausiai. Manau, maloniau kalbėčiau apie savo pomėgį, nei apie madą. Esu visiškai pametusi galva dėl Bekelės dar kitaip „Offroad‘o“. Paklausus apie mano laisvalaikį žmonės dažniausiai nesupranta šito žodžio sąvokos. Bekelė – autosporto šaka, bekelėje naudojamas tam skirtas paruoštas bolidas, sudarytos sunkios sąlygos pravažiuoti trasą – kaip purvas, smėlis, vanduo, akmenys, kalnai.


Prie automobilio tobulinimo prisidedu ir asmeniškai, aišku turiu savo komandą, bet papildomos žinios trasoje visada padeda. Dar vienas pliusas, jog automobilio tvarkymas man gera meditacija. Dienomis ir naktimis sėdim bei tvarkom automobilį. Dar vienas faktas, jog mano ekipažas yra pilnai moteriškas. Lietuvos bekelėje, kol kas, esame vienas toks ekipažas, kartu tai malonu, bet norėtųsi moteriškos konkurencijos.


Jei kas jūsų paklaustų – kas esi? kaip save pristatytumėte?

Nemanau, kad pristatyčiau save kaip modelį. Gal ateityje. Bet dabar, kai manęs to paklausia, pristatau save kaip Bekelės sporto dalyvę. Manau, ateityje darbą siesiu su bekėle, o pomėgiu liks mada, „modeliavimas“.


Jūsų palinkėjimas skaitytojams

Palinkėčiau paprastumo ir tikėjimo savo svajonėmis. Atrasti savo pašaukimą. Būtį užtikrintais, tai ką darote ir nepasiduoti kitų žmonių įtakai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite