Angle down Atgal

„Žalgiris“ ragina sirgalius iš Italijos nevykti į Kauną: iškilus įtarimams pasiliekama teisė neįleisti į areną

Reaguojant į situaciją, susijusią su koronaviruso plitimu Europoje, Kauno „Žalgiris“ ragina Milano „AX Armani sirgalius susilaikyti nuo kelionės į Lietuvą.

Oficialiame Kauno „Žalgirio“ puslapyje rašoma, kad, atsižvelgiant į tai, jog šiandien buvo paskelbta ekstremali situacija valstybės lygmeniu ir siekiant užkirsti kelią galimam viruso plitimui, užsienio aistruolių iš Italijos prašoma nevykti į „Žalgirio“ arenoje vyksiančias rungtynes. Pranešime skelbiama, kad prašymas pirmiausiai buvo nusiųstas per „AX Armani“ klubą bilietus norėjusiems įsigyti gerbėjams.

Užkrėstuose Italijos regionuose per pastarąsias 14 dienų apsilankę Lietuvos sirgaliai taip pat primygtinai prašomi pasilikti namuose ir saugoti savo bei aplinkinių sveikatą, „Žalgiris“ pasilieka teisę, iškilus įtarimams dėl sveikatos, neįleisti sirgalių į areną.

„Kviečiami sąmoningais būti ir krepšinio gerbėjai, kurie pastarąsias kelias savaites lankėsi Kinijoje ar Šiaurės Italijoje – Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionuose, ir susilaikyti nuo lankymosi viešose vietose, įskaitant ir „Žalgirio“ rungtynes. Kauno „Žalgirio“ klubas taip pat pasilieka teisę imtis visų reikiamų priemonių prevencijos ir tvarkos užtikrinimui, įskaitant neįleisti asmenų į areną esant abejonių dėl lankytojų sveikatos ar saugumo“, – rašoma Kauno „Žalgirio“ puslapyje.

Taip pat pranešama, kad atsižvelgiant į rekomendacijas, pačioje „Žalgirio“ arenoje prie įėjimų ir strateginėse vietose bus įrengtos papildomos vietos rankų dezinfekcijai, taip pat rankas su muilu galima nusiplauti ir tualetuose. Papildomai bus pasirūpinta ir dažnesniu paviršių valymu.

Visgi pranešime akcentuojama, kad sprendimas atvykti į Kauno „Žalgirio“ areną ir stebėti rungtynes gyvai yra kiekvieno aistruolio savanoriškas sprendimas, todėl Kauno „Žalgiris“ neprisiima atsakomybės už arenos svečių sveikatos būklę.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite