Angle down Atgal

VYTAUTAS DIDYSIS – naujai itin ribotu tiražu išleistas garsusis 1933 m. albumas, kurio originalo vertė siekia 1000 eurų!

Mes beveik metus užtrukome restauruodami unikalų VYTAUTO DIDŽIOJO MIRTIES 500 METŲ SUKAKTUVĖMS PAMINĖTI ALBUMĄ 1430–1930 ir didžiuodamiesi galime pristatyti visai Lietuvai šį unikalų leidimą! Tai gražiausia Nepriklausomos Lietuvos knyga – milžiniško grožio, dydžio ir vertės albumas, kuris lyg laiko mašina nukels į viltingiausią Lietuvos periodą – tarpukarį.

 

Lietuva niekuomet nebuvo tokia stipri savo dvasia kaip prieš 90 metų, kai 1930 m. minėjo savo didvyrio Vytauto Didžiojo 500 mirties metines ir džiaugėsi neseniai atkurta Nepriklausomybe. Stulbinama mūsų šalies progreso dvasia stebino net visko mačiusią Europą… Šiame albume užfiksuota viskas, ką didingiausio pavyko sukurti smetoninėje Lietuvoje – tai unikalus istorinis žvilgsnis į mūsų mylimą Tėvynę su šimtais nuotraukų, faktų ir įdomybių. Ta viena labiausiai kolekcininkų vertinamų tarpukario knygų, kurios vertė siekia 1000 eurų.

 

„Vytautas mūsų istorijoj savo žygiais ir darbais paliko didingą atminimą – pasistatė kolosalinį paminklą, nuo kurio amžiais kris šviesos spinduliai, nušviesdami mūsų tautai kelią ir rodydami, kaip reikia mylėti savo kraštą, kovoti dėl jo laisvės ir aukotis. Jo visuose darbuose pasireiškianti drąsi iniciatyva, platūs užsimojimai, laisvės dvasia – stiprins ir mūsų žingsnius. Todėl nenuostabu, kad tauta, švęsdama to didžio savo sūnaus 500 metų mirties jubiliejų, taip vieningai, nuoširdžiai, entuziastingai ir su didžiu iškilmingumu apvaikščiojo visas svarbesnes jo gyvenimo ir veiklos datas. Tauta, kuri moka gerbti savo didvyrius, ir pati turi pelnyti kitų pagarbą.“ – apie šį albumą atsiliepia istorikas Paulius Šležas.

Šis albumas ne tik svarbus, kaip tarpukario Lietuvos gyvensenos istorijos dokumentas, bet ir kaip ryškus tuometinės Lietuvos paveikslas, pasižymintis tiek informatyviu turiniu, tiek aukšto lygio meniniu apipavidalinimu. Gausybėje nuotraukų vaizduojami įvairaus rango pareigūnai ir tarnautojai, vieši renginiai, mitingai ir eisenos, paminklų Vytautui Didžiąjam atidengimai.

Šiame albume įamžinta jubiliejinių Vytauto Didžiojo mirties metinių šventė, to laikmečio visuomenės vertybinės nuostatos.

Visi, kas domisi savo gimtosios Lietuvos istorija liks sužavėti – šimtai unikalių nuotraukų, mūsų pramonės klestėjimo įrodymai, mūsų armijos galybė, svarbiausios asmenybės ir įvykiai… Šis albumas tai – unikali dovana kiekvienam tikram Lietuvos patriotui! VYTAUTO DIDŽIOJO MIRTIES 500 METŲ SUKAKTUVĖMS PAMINĖTI ALBUMAS 1430-1930 – tai nepaprastai brangus metraštis, įamžinęs mūsų senelių ir prosenelių kurtą Lietuvą.

Kiekvienas knygos egzempliorius yra ypatingas:

  • Su specialiai pagamintais metalizuotais kampais, papuoštais Gediminaičių stulpais
  • Kiekvienas egzempliorius – numeruotas, pridedamas autentiškumo sertifikatas!
  • Knygoje – trys šilko juostelės: geltona, žalia ir raudona
  • Papildomai didelio formato kartu: Vytauto Didžiojo portretas, senovinės Lietuvos žemėlapis ir “Žalgirio mūšio” kopija
  • Jums pageidaujant, NEMOKAMAI įspausime Jūsų vardą ir pavardę AUKSU ant viršelio (pageidaujamą vardą įrašykite į specialų laukelį prieš dėdami knygą į prekių krepšelį arba atsiųskite el. paštu pagalba@obuolys.lt po užsakymo!)

Nepraleiskite galimybės įsigyti šį unikalų albumą su daugybe autentiškų priedų: https://obuolys.lt/produktas/vytautas-didysis-istorinis-albumas/

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite