Angle down Atgal

Vyriški švarkai bei paltai: ką svarbu žinoti apie audinius?

Nereikia ir sakyti – švarkai bei paltai yra viena svarbiausių vyriško garderobo dalių. Šie drabužiai puikiai tinka įvairiais atvejais – tiek kasdienai, tiek pasipuošti; tiek vėsiomis vasaros dienomis, tiek žvarbią rudens dieną. Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad labai svarbu iš ko pagamintas švarkas ar paltas. Skirtingi audiniai pasižymi skirtingomis savybėmis, tad svarbu tai įvertinti prieš įsigyjant naują drabužį.

Linas

Iš lininio audinio itin dažnai siuvami vyriški švarkai. Toks drabužis puikiai tiks tiek pavasarį, tiek karštą vasaros dieną (tikrai neperkaisite, o priešingai – jausite malonią vėsą), o taip pat iš šio audinio pasiūtas švarkas pasitarnaus ir šiltomis rudens dienomis. Lininis audinys yra itin vertinamas dėl savo natūralumo, todėl labai draugiškas odai, be to, tarnauja ilgai. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad lininiai švarkai atrodo itin estetiškai, todėl puikiai tinka tiek kasdienai, tiek kuriant šventinius įvaizdžius.

Medvilnė

Medvilniniai švarkai – taip pat labai populiarūs ir, nieko keista, kodėl taip pat – medvilnė vertinama dėl itin puikių savo savybių. Visų pirma, ji, kaip ir linas, labai draugiška odai, ir puikiai praleidžia orą, todėl iš jos pasiūtas švarkas tiks dėvėti ir karštomis dienomis. Verta akcentuoti ir tai, kad iš medvilnės pasiūtus drabužius yra paprasta prižiūrėti, jie ilgai tarnauja, todėl gali būti puiki investicija, kai reikia naujo švarko. Jei ieškote, kur įsigyti šių švarkų, tikrai neteks nusivilti į užsukus į https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-galanterija/drabuziai-vyrams/svarkai.

Vilna

Iš vilnos gaminami tiek švarkai, tiek platai. Nereikia ir sakyti – toks švarkas ar paltas, ko gero yra vienas tinkamiausių pasirinkimų vėsiam metų laikui, kai svarbu užtikrinti šilumą bei jaukumą. Ir smarkiai klysta tie, kurie galvoja, kad iš vilnos pagamintas švarkas negali atrodyti estetiškai – nieko panašaus, toks drabužis maloniai nustebins puikiu vaizdu, kur elegancijos bei prabangos įspūdį. Kita vertus, nereikia pamiršti ir kitos medalio pusės – iš vilnos pagaminti drabužiai tikrai reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros, nei, tarkime, medvilniniai ar lininiai – būtina laikytis specialių taisyklių skalbiant, valant, džiovinant. Tačiau galite būti tikri – jei iš vilnos pagamintam švarkui ar paltui skirsite pakankamai dėmesio, jis jums tarnaus ypač ilgai.

Oda

Odiniai paltai bei švarkai taip pat sudaro nemažą dalį visų rinkoje esančių drabužių ir, nieko keista, kodėl ne tik pasiūla, bet ir paklausa ra tokia didelė. Odiniai drabužiai turi iš tiesų puikių privalumų, kuriais negali pasigirti pagamintieji iš kitų žaliavų. Pavyzdžiui, odiniai švarkai bei paltai puikiai tiks norint sukurti išskirtinį įvaizdį, o taip pat – gali tarnauti net ir kelias dešimtis metų. Tiesa, vardan šio tikslo teks ir šiek tiek padirbėti – pavyzdžiui, naudoti specialius purškalus ar kremus, kurie pamaitins odą, užpildys mikro įtrūkimus, paryškins spalvą bei leis ilgiau išlaikyti puikią pirminę išvaizdą. Vis dėlto, kai kurie odinių drabužių priežiūros ypatumai tikrai žavi savo paprastumu – pavyzdžiui, ar žinojote, jog daugelį dėmių nuo odinio drabužio galima pašalinti naudojant drėgną servetėlę?

Dirbtinė oda

Na, o, tiems, kurie visgi nori išlikti draugiški mus supančiai gamtai, tačiau žavisi įvaizdžiais, kuriuos galima sukurti pasirinkus odinius švarkus ar paltus, puikiu pasirinkimu tampa dirbtinės odos švarkai bei paltai. Nors tokie drabužiai galbūt ir tarnus šiek tiek trumpiau, tačiau išliksite draugiškais gamtai, o taip pat džiaugsitės ir žemesnėmis kainomis. Ieškote didelio šių drabužių pasirinkimo? Turėtumėte spausti čia.

 

 

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite