Angle down Atgal

Vyriausybė pritarė siūlymui pratęsti žieminių padangų naudojimo terminą

Vyriausybė trečiadienį pritarė Susiekimo ministerijos siūlymui dėl karantino metu nustatytų judėjimo tarp savivaldybių ribojimo atidėti reikalavimą pasikeisti dygliuotas padangas iki gegužės 10 d.

Ministerijos teigimu, projektas parengtas atsižvelgus į karantino režimą ir dėl to susiklosčiusią situaciją, apribotą judėjimą tarp savivaldybių ir tai, kad pasitaiko atvejų, kai transporto priemonių valdytojai nedygliuotas padangas laiko kitoje savivaldybėje, nei gyvena, taip pat siekiant išvengti žmonių būriavimosi prie autoservisų. 

Pagal Kelių eismo taisyklių (KETA) 229 punktą, nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis, o transporto priemonių, kurių padangos neatitinka nustatytų techninių ar padangų naudojimo reikalavimų, vairavimas užtraukia baudą vairuotojams nuo trisdešimt iki keturiasdešimt eurų.

Nutarimo projektu siekiama, kad KET nustatytas draudimas nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis būtų atidėtas vienam mėnesiui, iki gegužės 10 d. 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite