Angle down Atgal

Vyras prisiteisė daugiau nei 4 milijonus eurų įrodęs, kad dėl baro kaltės buvo neblaivus

Vyras laimėjo bylinėjimasi su baru ir prisiteisė milijonus eurų įrodęs, kad dėl baro kaltės buvo neblaivus.Vyras laimėjo bylinėjimasi su baru ir prisiteisė milijonus eurų įrodęs, kad dėl baro kaltės buvo neblaivus.

Ieškinys barui iškeltas po to, kai jo lankytojas Teksaso valstijos (JAV) gyventojas Danielis Rawlsas baro automobilių stovėjimo aikštelėje susimušė su kitu lankytoju.

Konflikto metu traumą patyręs D. Rawlsas meksikiečių restorano barui „La Fogata Mexican Grill‘s“ pateikė ieškinį, kuriame nurodyta, kad muštynės kilo dėl baro kaltės – vyrams tiekta per daug alkoholio, konfliktas nesustabdytas dar jo pradžioje.

Incidentas įvyko 2019-asiais, bylinėjimasis užsitęsė. Vyras bylą laimėjo, jam teismas priskyrė 4.5 milijono eurų žalos atlyginimą.

D. Rawlsas pateikdamas ieškinį nurodė, kad restorano savininkas ir bare dirbęs barmenas yra kalti dėl jo sužalojimų. Jiedu apkaltini aplaidumu, kadangi jie leido konflikte automobilių stovėjimo aikštelėje dalyvavusiems vtrams leido išgerti per daug ir kartu palikti barą bei nuknetėjusiajam patyrus traumą nepaskambino greitajai medicinos pagalbai.

Ieškinyje barmenas kaltinamas netinkamu apmokymu, nes baro lankytojams tiekti per stiprūs alkoholiniai gėrimai. D. Rawlsas taip pat teigė, kad restoranas „La Fogata Mexican Grill‘s“ turįs užtikrinti, jog stovėjimo aikštelėje nebūtų atsikišusių konstrukcijos detalių, už kurių apsvaigę lankytojai gali užkliūti ir parvirsti.

Pasak ieškinio, incidento metu D. Rawlsas patyrė galvos traumą, kuri buvo „rimta ir varginanti, sukelta ne tik kito konflikto dalyvio, bet ir nelygios automobilių stovėjimo aikštelės“.

Restoranas teismo sprendimą dar gali skųsti ir prašyti pakartotinio bylos nagrinėjimo.

Pagal užsienio žiniasklaidą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite