Angle down Atgal

Vyras nufilmavo „skraidantį“ laivą

Vienas Škotijos gyventojas buvo priblokštas, kai praėjusią savaitę keliaudamas Aberdinšyre užfiksavo raudoną danguje „skraidantį“ laivą. Kaip skelbia „Mirror“, Colinas McCallumas horizonte pastebėjo gluminančią optinę iliuziją.

Dėl dangaus ir jūros spalvų panašumo vyro užfiksuotuose vaizduose atrodo, jog didžiulis laivas tiesiog sklando ore tarp debesų. Dar labiau intriguoja tas faktas, kad laivo kilio (dugne esančio balasto) nuotraukose ir filmuotoje medžiagoje nesimato, todėl dar sunkiau atskirti, kur baigiasi jūros vanduo ir prasideda giedra dangaus žydrynė.

@Facebook
@Facebook

Tokio vaizdo šokiruotas McCallumas nufilmavo iliuziją eidamas pro šalį. Visuomenės sveikatos srityje dirbantis vyras pasidalijo filmuota medžiaga bei nuotraukomis „Facebook“ socialiniame tinkle tą pačią dieną, parašydamas: „Šiandien Banfe pamačiau tikrą optinę iliuziją.“

Vyro pasidalintose nuotraukose matyti aukštai tarp debesų esantis laivas.

Savo vaizdo įrašą McCallumas pavadino „sklandantis laivas“. Jam pasidalinus šia medžiaga socialiniame tinkle, internautai suskubo komentuoti gluminančius vaizdus.

„Kai pirmą kartą pamačiau šį laivą, nuoširdžiai pamaniau, kad jis skraido ore. Tik gerai jį apžiūrėjęs pastebėjau, kad tai iš tiesų yra neįtikėtina optinė iliuzija“, – sakė nuotraukų autorius „Mirror“.

Saw a real life optical illusion in Banff today

Posted by Colin McCallum on 2021 m. vasario 26 d., penktadienis
comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite