Angle down Atgal

Vyras mėgsta žvejoti? Šios kalėdinės dovanos nepaliks abejingų

Nenumaldomai artėja didžiosios metų šventės ir pradedame sukti galvą, kuo nustebinti artimuosius. Moterims dažnai ramybės neduoda klausimas, ką dovanoti mylimam vyrui, tėvui, broliui ar seneliui.

Jei jūsų pažįstamas vyras mėgsta žvejybą, gamtą, upes ir ežerus puikių pasiūlymų rasite ROVANA parduotuvėse ir internete: www.rovana.lt. Na, o jei renkate dovanas savarankiškai – štai keletas idėjų, kurios privers džiūgauti tiek užkietėjusį žveją, tiek mėgėją!

Kiekvieno poreikiams pritaikytos meškerės

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad nupirkti meškerę bus nesudėtinga. Tačiau, verta atkreipti dėmesį į tai, kuri žvejybos rūšis yra „arčiausiai širdies“ jūsų vyrui, tėčiui, broliui ar sūnui ir kokį profesionalumo lygį jie yra pasiekę... Juk nepadovanosite mylimam žmogui meškerės už kelis eurus jei jis žvejoja žymiai kokybiškesniais bei brangesniais įrankiais. Todėl svarbu atlikti namų darbus ir išsiaiškinti kuo daugiau. Nepaisant to ROVANA specialistai rekomenduoja šiuos populiariausius meškerių modelius:

Fyderiai

Fyderiai (angliškai Feeder) – tai meškerės, kurios skirtos dugninei žūklei. Šio tipo meškerės, kaip pavyzdžiui, Robinson Stinger Feeder tiks ir žvejybai stovinčiame ar tekančiame upės vandenyje. Na, o renkantis Golden Catch Verte-X meškerę bus galima naudoti daugumą ričių. Tai tikrai universalus pasirinkimas.

Plūdinės meškerės

Plūdinė meškerė puikiai tinka žvejybai upėse su vidutine tėkme ir stovinčiuose vandenyse. Plūdinė Meškerė Robinson VDE-Team Nano Core Bolognese SX2 6,00m, 10-20g meškerė išsiskiria mažu svoriu ir tvirtu, bet labai mažo skersmens blanku. Trumpiausia, keturių metrų versija bus puikus pasirinkimas pradedant nuotykius žvejojant bolonišku metodu.

Spiningai

Spiningų asortimentas sukurtas atsižvelgiant į specifinius žvejų poreikius, atsižvelgiant į žvejojamos žuvies rūšį.Geriausi pasirinkimai būtų: Robinson ar Sakura firmų spiningai.

Ritės

Jei norite maloniai nustebinti užkietėjusį žveją padovanokite jam kokybišką ritę. Dovanoms ROVANA specialistai siūlo rinktis šiuos populiarius, ričių modelius. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ritės derėtų prie jau turimos meškerė

Dugninės žūklės (Feeder) meškerėms puikus pasirinkimas – Robinson power feeder FD 306, 406, bei Robinson VDE-R FEEDER FD 4010.

Plūdinei meškerei išskiriami šie modeliai: ROBINSON VDE-R TEAM HIGH SPEED

ar ROBINSON VDE-R TEAM HIGH SPEED.

Spiningui specialistai siūlo rinkti šiuos ričių modelius: RYOBI EXCIA 3000 8BB, bei RYOBI ECUSIMA

Žvejybos aksesuarai

Žvejybos aksesuarų niekada nebus per daug. Jie padeda ne tik sugauti daugiau laimikio, bet ir komfortiškai jaustis visos žvejybos metu. Padovanoti prietaisų, kurie palengvintų procesą ir suteiktų daugiau malonumo būnant gamtoje nėra sudėtinga, www.rovana.lt siūlo didelį aksesuarų asortimentą, tad išrinkti dovaną galima pagal poreikį, numatytą biudžetą ir panašiai. O pasirinkti tikrai yra iš ko. Tai gali būti ir patogios žvejo kuprinės, dirbtiniai masalai ir kita.

Kiti naudingi įrankiai

Įvairūs žvejybos įrankiai reikalingi kiekvienam šia veikla užsiimančiam vyrui. Prietaisai, kurių jam gali prireikti parenkami pagal tai, kokia žvejybos rūšimi jis užsiima dažniausiai. Tiesa, yra tokių įrankių, kurie palengvina procesą ir yra trokštami visų žvejų. Žveją nudžiugins kibimo indikatoriai, kišeniniai peiliukai ir kiti naudingi įrankiai.

Rovana specialistai visada patars ir padės išrinkti tinkamiausias prekes jūsų žvejui, todėl nesunkiai išrinksite dovaną, kurią tikrai įvertins ir prisimins ilgą laiką.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite