Angle down Atgal

Vyras karantino metu iš namų išėjo persirengęs... krūmu (vaizdo įrašas)

Karantino metu kuriamos ne tik liūdnos ar gąsdinančios istorijos. Internete pilna ir juokingų vaizdelių iš užsienio, demonstruojančių, kokių išradingų dalykų žmonės susigalvoja, kad įdomiau praleistų šį izoliacijos laikotarpį.

„TikTok“ platformoje paskelbtame vaizdo įraše nufilmuotas vyras, vaikštinėjantis aplink savo gyvenamąjį rajoną itin gerai užsimaskavęs – persirengęs krūmu. Šį juokingą vaizdelį užfiksavo jo kaimynai, Nicholas ir Madeline.

Vyras nuo galvos iki kojų apsiklijavęs netikrais lapais, ir slankioja palei gatvę, karts nuo karto sustodamas, kad papozuotų kaip krūmas, ar pasislėpdamas už šiukšlių konteinerių.

Šis vaizdo įrašas internete išplito žaibišku greičiu ir surinko daugiau nei 16,5 mln. peržiūrų. Jo kūrėjai sakė nesitikėję tokio populiarumo. „Tikrai nemanėme, kad šis įrašas taip išplis ir surinks 16,5 milijono peržiūrų. Šiuo sudėtingu metu mes norime sukurti šypsenas, juoką ir viltį. Esame sujaudinti aplinkinių paramos ir visko, kas iš to išplaukė.“

Tikimės, kad ir jums šis vaizdo įrašas sukėlė šypseną šiuo streso kupinu laikotarpiu. Tačiau nors šis vyras ir yra pasiruošęs bėgti į miestą, vis dar rekomenduojama likti namuose kai tik tai įmanoma bei vengti kontakto su galimai užsikrėtusiais asmenimis.

Pagal Powerfulmind.co

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite