Angle down Atgal

Vyrai įvardijo 5 tobulos moters savybes

Teigiama, kad tobulumui nėra jokių ribų, tačiau nėra nieko blogo pabandyti tai pasiekti. Moterys žino, kad įtikti vyrų normas tikrai ne visada yra paprasta, tačiau atlikta apklausa parodė, kad vyrai dažniausiai išskiria 5 pagrindines tobulos moters savybes, kurios yra ganėtinai paprastos. Taigi, kurias jų stipriosios lyties atstovai įvardino dažniausiai?

1. Ji moka mylėti

Vyrai šią savybę įvardino labai įvairiai: jie teigė, kad moteris turi būti švelni ar priimantį savo partnerį tokį, koks jis yra. Apklausos dalyviai teigė, kad moteris turi mokėti mylėti, ir prie jos norėtų jaustis savimi.

„Su Olga jaučiuosi tikras vyras. Jos meilė suteikia man jėgų. Aš stengiuosi dėl jos, ir pastebiu, kad man ėmė geriau sektis ne tik darbe, bet ir kitose srityse. Ji priima mano trūkumus, ir tiesiog mane myli. Tai yra nuostabu “. Olegas, 39 metai.

2. Ji spinduliuoja moterišku švelnumu

Vyrai nori  būti suprasti ir tinkamai įvertinti. Jiems reikia tokių santykių, kuriuose galėtų jaustis svarbūs. Vyrai nori jaustis stiprūs ir reikalingi, tačiau jiems tikrai nepriimtini kivirčai dėl nereikšmingų smulkmenų.

„Su buvusia mergina mes nuolat ginčydavomės, ir tai labai vargino. Ji niekada nenusileisdavo, ir pykdavo net dėl menkiausių smulkmenų. Jaučiausi taip, tarsi miegočiau savo didžiausio priešo lovoje. Kai susipažinau su Ana, bijojau, kad ir vėl teks pakartoti šį pragaro ratą, tačiau ji mane maloniai nustebino. Ji  tapo mano geriausia drauge, kuri visuomet mane palaiko.“ Igoris, 33 metai.

3. Ji yra ištikima

Ištikimybė santykiuose yra ypatingai svarbi, tačiau šiandien monogamija tampa vis retesnė. Vis dėlto, apklausoje dalyvavę vyrai teigė, kad tai jiems yra viena svarbiausių moters savybių.

„Buvau ne kartą išduotas. Galbūt man paprasčiausiai nepasisekė. Atleisdavau, nes tikrai mylėjau, tačiau galiausiai mes išsiskyrėme. Ilgą laiką buvau vienišas, tačiau vėliau susipažinau su Natalija. Tuo metu turėjau išeiti į armiją, ir ji pasakė, kad manęs lauks. Buvome pažįstami tik dvi savaites, todėl ji mane maloniai nustebino. Šiandien mes esame laimingai susituokusi pora.“ Antonas, 30 metų

4. Ji yra brandi asmenybė

Vyrai svajoja sutikti tokią moterį, kuri būtų pasiryžusi užmegzti ilgalaikius santykius, ar net norėtų susilaukti vaikų. Jie nenori moterų auklėti įskiepijant tam tikras vertybes,  nes tai paprasčiausiai pernelyg vargina.

„Ilgą laiką nesutikau moters, kurią norėčiau vesti. Mano kelyje pasitaikydavo vien tik kaprizingos merginos, kurioms reikėjo dovanų ar kitų meilės įrodymų. Dabar susitikinėju su savo kolege. Ji turi vaiką iš ankstesnių santykių, tačiau tai man nėra problema. Ji yra visiškai kitokia nei kitos anksčiau sutiktos merginos. Man patinka, kad ji  iš manęs nieko nereikalauja “. Aleksandras, 37 metai.

5. Ji yra ne ne tik graži, bet ir protinga

Vyrai svajoja apie gražią ir protingą moterį, kuri turi tam tikrų pomėgių. Stipriosios lyties atstovai norėtų, kad jų moterys visada rūpintųsi savo išvaizda, ir pakankamai laiko skirtų asmeniniam tobulėjimui.

„Visos merginos yra gražios ir protingos, tačiau ne visos nori atsiskleisti. Šiandien tam yra suteikiamos visos galimybės. Kiekvienai moteriai galėčiau duoti tokį pat patarimą: dirbk su savimi ir tobulėk! Grožis nėra amžinas! ” Michailas, 39 metai.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite