Angle down Atgal

Vyks kalėdinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“

VĮ Valstybinių miškų urėdija š. m. gruodžio 16 dieną, nuo 13 iki 17 val., automobilių stovėjimo aikštelėje prie Vilkaviškio kultūros centro (Vytauto g. 28, Vilkaviškis) organizuos kalėdinę akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu Vilkaviškio rajono gyventojams bus dalinamos eglių šakos.

Akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ kasmet pritraukia tūkstančius Lietuvos gyventojų – visoje šalyje jos metu išdalijama per 100 tūkst. eglučių šakų. Šiai iniciatyvai skirtos eglių šakos atvežamos iš kirtaviečių, taip racionaliai panaudojant miško išteklius. Kad eglės šaka išsilaikytų ilgiau, ją rekomenduojama pamerkti į indą su vandeniu.

Tradicinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ pirmą kartą surengta dar 2006 metais. Ją tuomet organizavo Šiaulių miškininkai, o sulaukus didelio gyventojų susidomėjimo, ši akcija apėmė visą šalį.

Tiems, kurie visgi nori namuose pasipuošti Kalėdų eglutę, miškininkai rekomenduoja kreiptis į Valstybinių miškų urėdiją – šventei skirti medeliai specialiai auginami medelynuose ar tam skirtose plantacijose. Kur galima įsigyti Kalėdų eglutę – taip pat skelbiama Valstybinių miškų urėdijos interneto svetainėje.

Parengta pagal VMU inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite