Angle down Atgal

Vykdydami socialiai atsakingą veiklą, „Lewben“ įmonių grupė siekia ilgalaikių rezultatų

„Lewben“ įmonių grupė dažnai minima kaip sektinas socialiai atsakingo verslo pavyzdys. Tokią reputaciją užtikrina įvairiose sferose ilgus metus plėtojami visuomeniški projektai bei socialiai atsakingos iniciatyvos. Kaip svarbiausios visuomenei reikšmingos veiklos kryptis šiuo metu galima įvardinti meno ir kultūros mecenatystę bei pagalbą vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose integruotas verslo paslaugas teikianti „LEWBEN“ įmonių grupė dėl socialinių projektų ir iniciatyvų tapo gerai žinomu socialiai atsakingo verslo pavyzdžiu. Nuoseklią testinę „Lewben“ filantropinę bei visuomenišką veiklą užtikrina ne vienas grupėje veikiantis fondas. Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondas įkurtas siekiant remti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Atskiro dėmesio taip pat vertos filantropinės įmonių grupės iniciatyvos – „Lewben Art Foundation“ ir Lietuvos išeivijos dailės fondas. Prie įvairiapusiško šalies kultūros puoselėjimo prisideda ir tęstinė parama „Vilnius City Opera“. Ilgametis bendradarbiavimas su ne pelno organizacija „Litvak World“ leidžia prisidėti įgyvendinant šios organizacijos veiklos saugant ir puoselėjant LDK žydų kultūrą.

Socialinės iniciatyvos kuria vertę ir įmonėms, ir visuomenei

„Lewben“ įmonių grupė socialiai atsakingą visuomeninę veiklą nuosekliai pradėjo vykdyti prieš dešimtmetį. Per šį laikotarpį atrastas balansas derinant grupės strategiją, darbuotojų siūlymus ir vietos bendruomenės poreikius. Šie trys elementai yra kritinės svarbos kuriant konkrečius įmonės socialiai atsakingos veiklos planus. Organizuojant visuomenei vertę kuriančią veiklą, „Lewben“ pasitelkia mechanizmus, kurie taikomi ir verslo projektams. Nuoseklus planavimas, veiksmų atlikimo rodiklių numatymas bei viešos ataskaitos užtikrina lūkesčius atitinkančius rezultatus, kurie gali tapti įkvepiančiu pavyzdžiu tiek klientams, tiek partneriams.

Įmonės darbuotojų įsitraukimas – ne mažiau svarbus veiksnys siekiant veiklos tęstinumo bei tvarių pokyčių visuomenėje. Juolab, verslo pats pirmasis žingsnis prisiimant atsakomybę už teigiamus poslinkius visuomenėje yra patraukli darbuotojų motyvavimo sistema ir saugių darbo vietų įkūrimas.

Asmeninės vertybės tampa mecenatystės paskata

Reikšminga paskata plėtoti veiklą mecenavimo sferoje tapo asmeninės įmonės lyderių vertybės bei intencijos. „Lewben Group“ valdybos pirmininko Viliaus Kavaliausko ir jo žmonos Ritos Kavaliauskienės patirtis kaupiant asmeninę meno kolekciją buvo pasitelkta ir plėtojant įmonės filantropinę veiklą. Jau dešimtmetį sėkmingai vykdomi ambicingi Lietuvos išeivijos dailės fondo bei „Lewben Art Foundation“ projektai. „Lewben“ ir „Lewben Art Foundation“ reikšmingus poslinkius šalies kultūros lauke kuria mecenuodama įvairius meno projektus bei bendradarbiaudama su Nacionalinės dailės galerija bei M. K. Čiurlionio dailės muziejumi, parodų galerija „Vartai“ ir kitomis meno sferos institucijomis.

Ilgalaikiai planai derinami su greita reakcija į šios dienos iššūkius

„Lewben“ grupei priklausantis Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondas veiklą pradėjo prieš metus. Per trumpą gyvavimo laikotarpį fondas jau prisidėjo prie įvairių paramos projektų bei padėjo konkretiems vaikams. Greitai reaguota ir į COVID-19 sukeltą nepaprastąją situaciją. Pasirūpinta, kad laiku apsauginių priemonių gautų patys jautriausi ir pažeidžiamiausi. Jų padovanota Vilniuje ir Kaune onkologinius ligonius gydančioms įstaigoms, o taip pat nusiųsta į tiesiai į sunkiai sergančių vaikų namus įvairiuose Lietuvos kampeliuose.

Sparčiai prisitaikant prie karantino sąlygų reaguota ir organizuojant meno fondo veiklą. Drauge su partneriais Vilniaus gyventojams padovanota fotografijų paroda po atviru dangumi „Homo Absentia“ (liet. trūksta / nėra žmogaus), vasaros pabaigoje ji iškeliavo į Kuršių Neriją.

Plėtodama socialiai atsakingą veiklą „Lewben“ grupė siekia aktyviai dalyvauti kuriant teigiamus poslinkius Lietuvos visuomenėje. Nuosekli verslo vykdoma filantropinė ir labdaringa, o taip pat sveikatos ir aplinkosauginė veikla kuria reikšmingą vertę tiek visuomenei, tiek pačiai įmonei.

 

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite