Angle down Atgal

Viskas prasideda nuo mažų dalykų

Staigus medžių lapų krytis daugeliui suteikė džiaugsmą pasimėgauti vaizdu, pajusti rudenėjančios gamtos kvapą. Deja ta rudeniška akimirka truko tik trumpą laiką, o vėliau tapo tikru iššūkiu aplinkos tvarkytojams.

Džiaugiamės, kad Šiaulių mieste yra tokių atsakingų ir supratingų gyventojų, kurie patys nusprendė imtis rudeninių darbų ir padėti sutvarkyti savo daugiabučių aplinką. Laikydamiesi visų karantino metu galiojančių taisyklių, sugriebė keleto namų teritorijoje besiplaikstančius medžių lapus ir sudėjo į žaliosioms atliekoms skirtus didmaišius. Toks pilietiškas, atsakingas gyventojų požiūris patraukė dėmesį tiek Šiaulių miesto savivaldybę, tiek Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro įstaigą. Tad pagrindiniai šios akcijos iniciatoriai (Aloyzas ir Vida) sulaukė padėkos dovanėlių ir tikimės, kad ateityje tai paskatins ir kitus elgtis pilietiškai. Juk viskas prasideda nuo mažų dalykų - grožis, estetika, miesto tvarka, švara ir atliekų tvarkymo kultūra taip pat prasideda nuo kiekvieno iš mūsų.

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras tuo pačiu nori priminti, kad suženklinti žaliųjų atliekų didmaišiai turi būti sudėti prie bendro naudojimo konteinerių, kad surinkimo paslaugų teikėjas (UAB „Ecoservice projektai“) netrukdomai galėtų privažiuoti specialiu transportu.

Taip pat atsiprašome Šiaulių miesto gyventojų, kad žaliųjų atliekų didmaišių išvežimas vyksta ne pagal www.sratc.lt nurodytą išvežimo grafiką. Dėl COVID-19 pandemijos ir didelio kiekio žaliųjų atliekų UAB „Ecoservice projektai“ vėluoja surinkti žaliąsias atliekas apvažiavimo būdu. Atsižvelgiant į oro sąlygas, žaliųjų atliekų išvežimas pratęsiamas iki 2020 m. gruodžio mėnesio pabaigos.


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite