Angle down Atgal

Visagino pareigūnams – miške pasiklydusio vyro padėka

Visagino policijos komisariato pareigūnus pasiekė vyro padėka, skirta Reagavimo skyriaus vyresniajam tyrėjui Vladimir Melničiuk ir vyriausiajam patruliui Ivanui Pavlovičiui (padėkos tekstas verstas iš rusų kalbos):

„Prašau padėkoti Utenos apskrities Visagino policijos komisariato Reagavimo skyriaus darbuotojams: vyresniajam tyrėjui Vladimir Melničiuk ir vyriausiajam patruliui Ivanui Pavlovičiui už suteiktą pagalbą rugsėjo 17 d., kai aš pasiklydau miške. Darbuotojai man suteikė profesionalią pagalbą ieškant manęs ir mano automobilio. Toje situacijoje buvau susijaudinęs ir nepadėkojau už pagalbą. Prašau Jūsų padėkoti šiems policijos darbuotojams".

Įvykio aprašymas.

2021-09-17 apie 11 val. 23 min. buvo gautas pranešimas, kad Ignalinos r., Dūkšto sen., Pašventės kaimo miške grybaudamas pasiklydo 1946 m. gimęs vyras. Į iškvietimą nedelsiant reagavo arčiausiai įvykio vietos patruliavęs Utenos aps. VPK Visagino PK ekipažas, kuriame dirbo Vladimir Melničiuk ir Ivanas Pavlovičius.

Pradėjus paiešką, buvo patikrinti visi įmanomi miško keliukai, takeliai ir po pusantros valandos trukusių intensyvių paieškų, pasiklydęs vyras buvo surastas Zarasų rajone, prie Švento ežero.

Policijos pareigūnai suteikė pagalbą išsigandusiam vyrui ir padėjo surasti miške jo paliktą transporto priemonę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite