Angle down Atgal

Visagine rekonstruos infrastruktūrą: skirta daugiau nei milijonas eurų

Birželio 16 d. Visagino savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas ir  UAB „Aukštaitijos traktas“ direktorius Ričardas Puodžiukas, pasirašė statybos rangos sutartį dėl „Įvažiavimo į kiemą Nr. 112 (nuo Veteranų g. iki Visagino g. 16)“, tarp Vilties, Veteranų, Partizanų gatvių Visagine, rekonstravimo darbų.

 

  • Sutarties tikslas – pagerinti Visagino miesto teritorijoje, esančią susisiekimo infrastruktūrą ir sudaryti miesto gyventojams patogesnę ir patrauklesnę bei atitinkančią jų poreikius aplinką.
  • Sutarties vertė – 1 202 056,12 Eur. Projektas bus finansuojamas iš Kelių priežiūros ir plėtros programos ir savivaldybės biudžeto lėšų.
  • Bendras darbų atlikimo terminas 30 mėnesių nuo sutarties pasirašymo dienos.

Darbų atlikimo vieta nuo Veteranų g. iki Partizanų g.

Pagal parengtą techninį darbo projektą planuojama atnaujinti šaligatvius, laiptus, apšvietimą ir kitą infrastruktūrą, padidinant automobilių stovėjimo vietų skaičių. Pravažiavimuose planuojama įrengti kelio ženklus – „stovėti draudžiama“, kad būtų tvarkingai statomos transporto priemonės ir nebūtų sudaromi nepatogumai kitiems eismo dalyviams.

Statybos rangos darbų vykdymas planuojamas 2021-2023 m., o pabaiga numatoma – 2023 m. gruodžio 31 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite