Angle down Atgal

Visagine pradinių klasių moksleiviai, bendruomenės pareigūnių pakviesti, piešė ir diskutavo tema „Mes už saugų eismą!“

Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Onutė Pernavienė ir Oksana Rožkova kartu su policijos rėmėja Aliona Kurpiene pakvietė miesto mokyklų pradinių klasių moksleivius dalyvauti piešinių parodoje-diskusijoje „Mes už saugų eismą!“, skirtoje Saugaus eismo dienai Lietuvoje paminėti.

Šios parodos-diskusijos tikslas - ugdyti vaikų saugaus elgesio kelyje gebėjimus, paskatinti juos mokytis kelių eismo taisykles ir jų laikytis, taip pat mokyti (-s) dalyvauti diskusijoje aptariant piešiniuose pavaizduotas pėsčiųjų, dviračio vairuotojų ir keleivių saugaus elgesio kelyje taisykles. Vaikai buvo kviečiami rinktis kuo įvairesnę dailės techniką.

Balandžio 3 - 7 dienomis visose miesto mokyklose organizuoti piešinių aptarimai-diskusijos saugaus eismo tema. Vaikai pristatė savo piešinius, priminė klasės draugams kokių saugaus elgesio taisyklių privalu laikytis gatvėje ir kelyje, kad išvengti skaudžių nelaimių. Bendruomenės pareigūnės taip pat priminė vaikams, kad jie ne tik mokiniai, bet ir eismo dalyviai, turintys pareigas ir atsakomybę. Kiekvienai dalyvavusiai klasei įteikta Visagino policijos komisariato viršininko padėka bei atminimo dovanėlės saugaus eismo tema. Gražiausi ir labiausiai parodos- diskusijos temą atspindintys piešiniai eksponuojami Visagino policijos komisariate.

Nuoširdžiai dėkojame „Verdenės“ gimnazijos, „Gerosios vilties“ ir Draugystės progimnazijų bei „Žiburio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams ir mokytojoms už dalyvavimą, o taip pat policijos rėmėjai Alionai Kurpienei už parodos-diskusijos idėją ir visokeriopą pagalbą ją įgyvendinant.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite