Angle down Atgal

Visagine – fotografijos dirbtuvės su fotomeninku Arturu Valiauga

Birželio 10 ir 17 dienomis nuo 16 val. visagineičiai kviečiami į Visagino gyventojų portretams ir vietos herojams bei jų istorijoms skirtas fotografijos dirbtuves su fotomenininku Arturu Valiauga Visagino kultūros centro „Sedulina“ (Vilties g. 5) konferencijų salėje. Kiekvienos dirbtuvių dalies numatyta trukmė – 4 val.

DALYVIŲ REGISTRACIJA: www.goethe.de/visaginas/registracija

Pirmoje susitikimo dalyje fotomenininkas Arturas Valiauga papasakos apie portreto raidos istoriją, pristatys galimus asmens vaizdavimo tipus ir pasidalins patirtimi, kaip fotografijose atskleisti herojaus istoriją. Dirbtuvių metu aptarsime svarbiausius portretinės fotografijos niuansus – nuo idėjos, aplinkos (antro plano), kompozicijos iki šviesos.

Antroji dalis skirta dirbtuvių dalyvių pasiūlytų portretų idėjų aptarimui. Apžvelgsime šeimos narių ar įdomių visaginiečių portretų eskizus, kuriuos vėliau tobulinsime bei pristatysime bendroje parodoje.

■ Mėgstate fotografuoti ar tiesiog pažįstate įdomių žmonių Visagine?
■ Norite sužinoti, į ką svarbu atkreipti dėmesį, norint sukurti įdomų savo šeimos nario ar kaimyno portretą.
■ Turite archyvinių savo miesto nuotraukų ir žinote netikėtų istorijų? Ateikite pasidalinti!
■ Fotografuojate, piešiate, kuriate grafinį dizainą – labai laukiame Jūsų.
■ Žinote daugybę ar bent vieną, bet labai intriguojantį pasakojimą apie savo miestą, jo gyventojus – smalsaujame išgirsti.

Šių dirbtuvių rezultatas – Visagino gyventojų portretų serija!

Kūrybinės dirbtuvės Visagine yra projekto „Išplėstinė Lietuva“ dalis. Goethe‘s instituto Vilniuje rengiamas projektas „Išplėstinė Lietuva“ siekia įtraukti ir aktyvinti Lietuvos regionų bendruomenes ir nevyriausybines organizacijas. Kviesdami vietos gyventojus analizuoti savo aplinką ir kultūrinę tapatybę projekto iniciatoriai nori užmegzti bendradarbiavimą, skatinti domėjimąsi ir pasididžiavimą savo gyvenama vieta, stiprinti dialogą tarp skirtingų bendruomenių.

Organizatorius: Goethe’s institutas Vilniuje
Partneriai: Visagino kultūros centras, VšĮ „Urbanistinės istorijos“, Visagino kūrybos ir menų akademija

Renginio naujienos: https://www.facebook.com/events/2828914274040580

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite