Angle down Atgal

Virtuvė: įvertinti ispaniški produktai Lietuvoje nepaliks abejingų

Gurmaniškas maistas iš Ispanijos ūkių jau nebėra tik svajonė – tai realybė! Nėra nieko geriau kaip ragauti išskirtinį maistą, juo vaišinti svečius ir namiškius. Žinoma, tai puiki dovana, padėsianti pasijusti lyg saulėtoje Ispanijoje! Atrinktus produktus siūlo įsigyti elektroninė maisto prekių parduotuvė Kumpiai.lt. Tad, iš kur atkeliauja kokybiškus tunas, alyvuogės ir kumpiai, kuriems neatsispiria lietuviai?

Alyvuogės

Kumpiai.lt siūlo platų asortimentą įvairiausių Viduržemio jūros ir Atlanto vandenyno regionuose užaugintų ir pagamintų produktų. Bendradarbiaujama su pripažinimą Ispanijoje turinčiais ūkiais, kuriuose pirmuoju smuiku griežia aukšta kokybė ir autentiškumus. Vienas iš lietuvių labiausiai pamėgtų produktų – Ispanijos gamintojo „Bernal“ alyvuogės. Ši įmonė jau daugiau nei šimtmetį yra atsidavusi alyvuogių gamybai. „Bernal“ iš kartos į kartą išaugo į įmonę, kurios produkcija yra žinoma visame pasaulyje. Įmonė, kurią valdo jau ketvirta šeimos karta, skiria ypatingą dėmesį tradicijoms, siekia, kad jų sukurtas produktas atspindėtų įmonės įkūrėjo įdėtą sunkų darbą bei atskleistų ypač natūralius ir kruopščiai išpuoselėtus skonius. Kumpiai.lt savo lankytojams taip pat siūlo platų šios firmos prekių pasirinkimą – konservuotas alyvuoges su įvairiais įdarais – riešutų, wasabi, jelopeno pipirais ir kitų. Taip pat populiarios ir konservuotos daržovės iešmeliais ar alyvuogių ir daržovių miksas.

Kokybiškos jūros gėrybės

Sardinės ir tunas – šios žuvys visada asocijuojasi su Viduržemio regiono virtuve. Nenuostabu, kad kokybiškiausius produktus į mūsų šalį būtent tiekia Ispanijos įmonė „Arroyabe“. Tai gilias tradicijas ir net 19 amžių menanti įmonė, kuri laikui bėgant išaugo į tvirtą tarptautinį verslą. Dabar „Arroyabe“ gerai žinoma dėl išskirtinio skonio ispaniškų žuvies produktų. Visų eksportuojamų produktų gaminimo technologijos perduodamos iš kartos į kartą. Šeimos versle gamyba yra kruopščiai sekama ir prižiūrima, kad galutinė prekė visada būtų lyg dovanota iš įmonės įkūrėjo rankų. Kumpiai.lt elektroninėje parduotuvėje galima paragauti premium kokybės Baltojo ilgapelekio arba geltonpelekio tuno, mažųjų sardinių alyvuogių aliejuje arba visų mėgstamų unguriukų iš sūrimio. Visi produktai nustebins autentišku skoniu, tiks šventiniam stalui ir nepaliks abejingų.

Gilias tradicijas turintys ispaniški kumpiai

Lietuviai nuo senų laikų svečius vaišina ir kasdien mielai ragauja kumpius, bei kitus rūkytus gaminius. Tačiau norintys išskirtinio, gurmaniško skonio neabejotinai renkasi Ispanijoje gaminamus produktus. Įspūdingus Iberico ar serano kumpius pirkėjams pristato įmonė „La Esperanza“. Tai kalnuotoje Sergobe vietoje dar 1982 metais įkurtas ūkis. Žema temperatūra ir mažas drėgmės lygis lemia, kad tai ideali vieta vytintų mėsos produktų gamybai. Niekur kitur pasaulyje tokie mėsos produktai neturės būtent Iberijos pusiasaliui būdingo skonio ir kvapo. Kumpiai.lt pirkėjams pristato rankų darbo, laiko patikrintais metodais paruoštų kumpių. O „La Esperanza“ meistrai užtikrina ne tik skonį, bet ir nepriekaištingą kokybę visiems eksportuojamiems produktams. Todėl kumpiais mėgausis tiek mėgėjai, tiek gastronomijos šefai.

 

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite