Angle down Atgal

Vilties dienos Šiluvos šventovėje

Šiluvos šventovėje, kurioje Švč. Mergelė Marija yra tituluojama Ligonių Sveikata, jau ne vienerius metus paskutinį mėnesio penktadienį maldininkai būdavo kviečiami susirinkti į užtarimo pamaldas ir drauge patirti gydančią Dievo malonę.

Šių dienų pasaulyje, kuriame vis stipriau patiriame žmogiškąjį trapumą ir vilties mums reikia vis daugiau, Šiluvos šventovė tampa ypatinga vieta, kur šią viltį galime pagilinti ar naujai atrasti. Todėl Šiluvos piligrimų centras kviečia registruotis ir spalio 29 – 30 dienomis dalyvauti „Vilties dienų“ programoje Šiluvoje.

Viltis - tai nėra vien paguodos sauja, viltis suteikia akstiną veikti, gyventi, tikėti, nepasiduoti ir išlaikyti džiaugsmą bei ramybę išbandymuose.

„Todėl kviečiame drauge atrasti tikrąją, neblėstančią Viltį Šiluvos šventovėje, kurioje kiekvienas yra laukiamas, išklausomas, randama laiko užtarimo maldai. Kviečiame registruotis į Vilties dienų programą paspaudus nuorodą: https://bit.ly/3C1uYi7 arba tiesiogiai susisiekiant su Šiluvos piligrimų centru telefonu – 861811701.

Visus, vienaip ar kitaip dvasioje sužeistus, paliestus ligos, slegiamus liūdesio, baimės, nevilties ar tuštumos, raginame atvykti. Šias kelias dienas jus lydės Šiluvoje tarnaujantys kunigai bei kunigai egzorcistai, sielovados bendruomenės „Gailestingumo Versmė“ nariai, Šiluvos piligrimų centro ir Šiluvos Švč. Mergelės Marijos draugija.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite