Angle down Atgal

Vilniuje perėjoje partrenktas pėsčiasis, sužaloti paspirtukininkai

Vilniuje penktadienį sužalotas pėsčiųjų perėjose partrenktas žmogus, taip pat per automobilių susidūrimus su paspirtukais sužaloti du šių transporto priemonių vairuotojai. 

Apie 11 val. 40 min. Vilniuje, Verkių gatvėje, 1993 metais gimusio vyro vairuojamas automobilis „Toyota“, partrenkė ir sužalojo per pėsčiųjų perėją ėjusį 1967 metais gimusį vyrą. Jis dėl sužalojimų taip pat paguldytas į ligoninę.

Tuo metu naktį, 2 val. 36 min. Vilniuje, Kalvarijų ir P. Lukšio gatvių sankryžoje, 1996 metais gimusio vyro vairuojamas „Opel“ partrenkė ir sužalojo per pėsčiųjų perėją važiavusį 1979 metais gimusį paspirtukininką. Šis, suteikus medicininę pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai. 

Apie 15 val. 34 min. Vilniuje, Ukmergės gatvėje, 1975 metais gimęs paspirtuko vairuotojas atsitrenkė į važiavusį automobilį „Toyota Highlander“, kurį vairavo 1982 metais gimęs vyras. Paspirtuko vairuotojas dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę. 

Policija taip pat informavo, kad pastarasis nukentėjusysis – Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnas, vairavęs paspirtuką blaivus, ne tarnybos metu.

Visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo, kai buvo nesunkiai sutrikdyta žmogaus sveikata.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite