Angle down Atgal

Vilniuje prasidėjo Lietuvos bokso čempionatas

Lapkričio 17-20 d. Vilniuje vyksta Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionatas. Vilniaus kolegijos Didžiojoje sporto salėje vykstančiose šalies pirmenybėse kovos 68 vyrai ir 17 moterų. Vyrai suskirstyti į trylika, moterys į dvylika svorio kategorijų.

„Lietuvos čempionate vyksta kovos ne tik dėl medalių, bet ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje. Po Lietuvos čempionato bus pradėta formuoti rinktinės sudėtis, kurios kitais metais laukia kovos Europos čempionatuose. Europos vyrų čempionatas vyks gegužės mėnesį Armėnijos sostinėje Jerevane, Europos moterų pirmenybėse vyks birželį Rusijos mieste Ulan Udėje. Šiais metais vykusiame pasaulio čempionate ne visi rinktinės boksininkai pateisino lūkesčius, todėl kelias į rinktinę yra atviras visiems, gerus rezultatus pasieksiantiems boksininkams.

Tikimės atkaklių kovų dėl čempionų titulų, nes turime jaunų ir perspektyvių boksininkų, kurie yra tapęs Europos jaunių ir jaunimo čempionatų prizininkais. Jie jau perėjo į suaugusiųjų amžiaus grupę ir sudarys rimtą konkurenciją ilgamečiams rinktinės lyderiams“, – sako Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Pirmą Lietuvos čempionato dieną vyko 10 kovų.

Keturios kovos vyko svorio kategorijoje iki 63,5 kg. Jonavietis Einoras Sinkevičius taškais 4:1 įveikė vilnietį Titą Arvasevičių. Panevėžietis Simas Stankevičius vieningu teisėjų sprendimu taškais 5:0 nugalėjo visaginietį Olegą Ivanovą. Kaunietis Andrejus Lavrenovas 4:0 pranoko Povilą Žiugždą iš Kalvarijos, o klaipėdietis Dovydas Dilinskas 4:1 nugalėjo panevėžietį Mantą Ramošką.

Svorio kategorijoje iki 67 kg Nedas Gudomskas po atkaklios kovos taškais 3:2 įveikė Evaldą Balsį. Svorio kategorijoje iki 80 kg vilniečių dvikovoje Vilius Rameikas taškais 4:1 nugalėjo Ernestą Smagurą.

Svorio kategorijoje iki 86 kg kaunietis Aras Dudėnas vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo klaipėdietį Marių Mozuraitį. Svorio kategorijoje iki 92 kg kaunietis Tomas Olberkis 5:0 pranoko vilnietį Povilą Sčesnulevičių.

Sunkiausioje virš 92 kg svorio kategorijoje vilnietis Andžejus Markevičius trečiame raunde įrodė savo pranašumą prieš kaunietį Nojų Ivanauską.

Ketvirtadienį vyks 18 kovų. Lietuvos čempionai ir čempionės paaiškės šeštadienį.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite