Angle down Atgal

Vilniuje pasipylė avarijos: sužaloti pėstieji, vairuotojai ir viešojo transporto keleiviai

Pirmadienį sostinėje pasipylė eismo įvykiai, per kuriuos nukentėjo žmonės. Viena avarija įvyko ir Vilniaus rajone.

Septintą ryto, lyjant, Vilniuje, Santariškių gatvėje, 54 metų moters vairuojamas automobilis „Hyundai“ partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusią pėsčiąją. Nukentėjo 57 metų moteris, pirminiais duomenimis, ji paguldyta į ligoninę.

Prieš šeštą vakaro, lyjant, sostinėje, Žemynos gatvės ir Laisvės prospekto sankryžoje, į kairę sukdamas krovininis automobilis „Renault“ (iki 3,5 t), vairuojamas 39 metų vyro, nepraleido per pėsčiųjų perėją ėjusio to paties amžiaus pėsčiojo, jį kliudė ir sužeidė. Pirminiais duomenimis, abiem eismo dalyviams degė žalias šviesoforo signalas.

Ryte, prieš devintą, lyjant, Vilniuje, Gariūnų ir Paneriškių gatvių sankryžoje, reguliuojamoje šviesoforų, 50 metų vyro vairuojamas automobilis „Mercedes-Benz E200 CDI“, sukdamas į kairę, susidūrė su priešinga kryptimi tiesiai važiavusiais automobiliais „BMW 1ER Reihe“ ir „Škoda Octavia“, kurį vairavo 35-erių vyras. Nukentėjo BMW vairuotojas, 21 metų vaikinas nuvežtas į ligoninę.

Pavakarę, lyjant, Vilniuje, Naugarduko ir Algirdo gatvių sankryžoje, „Opel“ markės automobilis, vairuojamas 46 metų moters, sukdamas į kairę, susidūrė su priešinga kryptimi tiesiai važiavusiu automobiliu „Volkswagen“, kurį vairavo 31 metų vyras. Nukentėjo „Opelio“ 15 metų keleivė.

Pusę devintos vakaro, lyjant, Vilniuje, Vaduvos ir Titnago gatvių sankryžoje, miesto maršrutinio autobuso 61 metų vairuotojai stabdant, salone pargriuvo ir nukentėjo 68 metų keleivė.

Apie pusę aštuonių ryto, Vilniaus rajone, rajoniniame kelyje Nemenčinė–Sužionys–Jonėnai (danga apledėjusi), ties Raistelio viensėdžiu, pirminiais duomenimis, 53 metų vyro vairuojamas krovininis automobilis „Mercedes-Benz“ (iki 12 t), įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „VW Passat“. Lengvąjį automobilį vairavo ir sužeista 54 metų moteris.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite