Angle down Atgal

„Vilmers“ plečia veiklą Šiauliuose: kviečia prisijungti prie ambicingos komandos

Skandinaviško kapitalo minkštųjų baldų gamintojas „Vilmers“ auga ir plečia gamybos apimtis. Kone 500 darbo vietų Šiauliuose sukūrusi įmonė jau antrus metus iš eilės pasiekė didesnį nei 40 procentų metinį augimą ir nežada mažinti apsukų. Netrukus ketinama persikelti į naujas, tris kartus didesnes patalpas Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje. Bus sukurta daug naujų darbo vietų, taigi įmonė jau dairosi komandos papildymo.

Kuria naujas darbo vietas

„Vilmers“ šiuo metu labiausiai ieško kvalifikuotų gamybos darbuotojų: aptraukėjų, stalių-sukalėjų, klijuotojų, siuvėjų, sandėlininkų.

Įmonė kviečia žmones ne tik iš Šiaulių miesto, bet ir apskrities, mat susidarius grupėms gali organizuoti darbuotojų pavežėjimą į darbą ir iš jo.

„Vilmers“ stengiasi užtikrinti geriausias sąlygas kiekvienam savo darbuotojui. Didžioji dalis gamybos darbuotojų dirba viena pamaina, nuo 8 valandos ryto iki pusės penktos vakaro. Įvairiuose gamybos skyriuose vyksta darbuotojų rotacija.

Kiekvienam dirbančiam žmogui vienas svarbiausių aspektų yra darbo užmokestis. „Vilmers“ užtikrina, kad atlyginimas visada būtų išmokamas laiku ir siūlo konkurencingą darbo užmokestį bei visas socialines garantijas

Administracijos darbuotojams įmonė suteikia lankstų darbo grafiką ir galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Kiekvienas darbuotojas, įsidarbinęs įmonėje „Vilmers“, turi karjeros perspektyvų tiek gamyboje, tiek administracijoje, jei tik rodo motyvaciją, norą ir gerai dirba.

Investuoja į pažangias gamybos technologijas ir darbuotojų tobulėjimą

„Vilmers“ pirmoji pasaulyje įsidiegusi ir išbandžiusi pažangią Lectra sistemą („Lectra MTM“ (made to measure), „Industry 4.0“ sprendimas). Audinius baldams pjaustanti mašina dirba greitai ir tiksliai – ji pasiima reikiamus duomenis iš „debesų“ – specialios duomenų kaupyklos. Mašina pati apskaičiuoja, kaip turimą medžiagą panaudoti kuo efektyviau, be to, kone iškart žino, kiek ir kokių medžiagų jai reikės.

Nauji darbuotojai apmokomi naudotis šiomis technologijomis. „Vilmers“ komanda nuolat gilina žinias diegėjo organizuojamuose mokymuose tam, kad suprastų mašinų veikimą bei galėtų apmokyti tiesiogiai su jomis dirbančius gamybos darbuotojus.

Įmonės atstovai įsitikinę, kad darbuotojų asmeninis tobulėjimas – vienas esminių verslo sėkmės rodiklių, todėl daug investuoja į savo darbuotojų žinias, suteikia galimybę kelti kvalifikaciją.

Nuo 2018-ųjų aktyviai diegiama LEAN sistema – valdymo būdas, kuris įgalina organizaciją padidinti vertę klientams ir sumažinti veiklos kaštus.

Darbuotojai nuolat pagal poreikį siunčiami į įvairius kursus, mokymus ir seminarus.

Skaičiai kalba patys už save – 2019-aisias darbuotojų kvalifikacijos kėlimui „Vilmers“ skyrė per 93 000 tūkstančius eurų, 2020-aisias – per 100 000 tūkstančių eurų.

Laukia įkurtuvės tris kartus didesnėse patalpose

„Vilmers“ komanda šiuo metu gyvena džiugiomis būsimų įkurtuvių nuotaikomis. Jau ateinančių metų pabaigoje įmonė kraustysis į naujas patalpas Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje.

Įmonės gamybos pajėgumai ir užsakymų kiekiai nuolat auga, todėl reikėjo imtis atitinkamų sprendimų. Naujos patalpos bus tris kartus didesnės, nei buvo anksčiau, jos sieks 42000 kv. m., o bendras sklypo plotas sudarys 7,5 hektaro. Saugodama ir tausodama gamtą, „Vilmers“ planuoja 1 hektarą šio sklypo apsodinti medžiais.

Naujos, gerokai erdvesnės patalpos leis sukurti daugiau darbo vietų bei padidinti gamybinius pajėgumus.

„Vilmers“ – stambiausias minkštųjų baldų tiekėjas didžiausiam Norvegijos baldų ir interjero tinklui Bohus, o 2019 ir 2020 m. vienas didžiausių Suomijos baldų ir interjero tinklų Indoor Group OY SOTKA, įmonę išrinko kaip patikimiausią bei didžiausią tiekėją. Įmonė 98% pagamintos produkcijos eksportuoja į JAV bei 10 šalių Europos žemyne.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite