Angle down Atgal

Vilkaviškio rajone – 27 nauji COVID-19 atvejai

Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo naujausia informacija apie koronaviruso situaciją rajone. 

„Nors ir šventinė diena, dalinuosi su Jumis naujausiomis žiniomis apie COVID-19 situaciją rajone. Per praėjusią parą Vilkaviškio rajone registruoti 27 nauji COVID-19 atvejai. Iš viso Vilkaviškio rajonui priskiriami 628 sergantieji. Vakar dienos duomenimis pasveiko dar 35 rajono gyventojai.

Deja, gauta informacija apie gyventojos mirtį nuo COVID-19 ligos. Nuoširdi užuojauta artimiesiems“, – skelbiama mero įraše. 

Jis pasidalijo ir gera žinia – Vilkaviškio rajoną pagaliau pasiekė vakcinos. Jau šiandien bus paskiepyti pirmieji globos namų gyventojai.

„Gera žinia, kad į rajoną atkeliauja nauja vakcinų siunta. Šiandien pat bus pradedami skiepyti Didvyžių globos namų gyventojai. Artimiausiomis dienomis bus skiepijami ir kitų rajone esančių socialinės globos įstaigų darbuotojai ir gyventojai. Atsakingosios įstaigos intensyviai ruošiasi sklandžiam vakcinacijos procesui, jo kontrolei“, – skelbia meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite