Angle down Atgal

Viktorinoje „Po žvaigždėtu dangum“

Kaip ir kas metai Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre paskutinį lapkričio šeštadienį iš įvairių Lietuvos mokyklų į tradicinę jaunųjų astronomų viktoriną „Po žvaigždėtu dangum“ rinkosi 7–12 klasių mokiniai.

Kaip ir kas metai Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre paskutinį lapkričio šeštadienį iš įvairių Lietuvos mokyklų į tradicinę jaunųjų astronomų viktoriną „Po žvaigždėtu dangum“ rinkosi 7–12 klasių mokiniai. Viktorinos dalyviai buvo suskirstyti į dešimt komandų, kurias sudarė iki dešimt mokinių iš skirtingų Lietuvos mokyklų. Jaunieji astronomai galėjo pasitikrinti žinias, mokėjimus, gebėjimus įvairiose astronomijos srityse: iš žvaigždynų, kosminių ūkų, Saulės sistemos, uždavinių sprendimo, atlikti kūrybines užduotis ir kt. Pagrindinis renginio akcentas buvo sukaktis - 50 metų nuo to įvykio, kai pirmasis žmogus išsilaipino Mėnulyje. Šioje viktorinoje dalyvavo penki mūsų gimnazijos mokiniai: visi šauniai dirbo išbandydami save bei papildydami astronominių žinių bagažą, dalykiškai bendradarbiaudami su mokiniais iš kitų mokyklų.

Viktorinos dėka išaiškintos trys stipriausios (daugiausia taškų surinkusios) komandos. Kiekvienas komandos narys tapo tam tikros vietos laimėtoju ir buvo apdovanotas medaliu, diplomu bei asmenine dovana.

Sveikiname Aureliją Šiškaitę, tapusią respublikinės viktorinos „Po žvaigždėtu dangum“ pirmos vietos laimėtoja.

Fizikos mokytoja Irena Jančionytė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite