Angle down Atgal

VESK siūlo Vyriausybei nuo liepos atsisakyti karantino

Trečiadienį Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos (VESK) posėdyje priimtas sprendimas siūlyti Vyriausybei toliau valdant su COVID-19 susijusią padėtį atsisakyti karantino teisinio reguliavimo ir reikiamus ribojimus įgyvendinti ekstremaliosios situacijos priemonėmis.

„VESK išklausėme informaciją apie esamą gerėjančią epidemiologinę situaciją, vakcinacijos tempus ir planuojamas priemones. Nerimą kelia indiškosios atmainos atsiradimas Lietuvoje, mažėjantis besivakcinuojančių skaičius. Atsižvelgiant į tai, akivaizdu, kad dalis esamų ribojimų turi išlikti, reikia sutelkti didesnį dėmesį į atmainų valdymą“, – teigia VESK pirmininkavusi Vyriausybė kanclerė Giedrė Balčytytė.

„Kartu su visa visuomene nuveikėme nemažai, tačiau turime išlikti budrūs. Svarbiausias kovos su pandemija ir naujomis atmainomis ginklas išlieka vakcinacija“, – pažymi ji.

Planuojama, kad tarp ekstremaliosios situacijos valdymo priemonių bus išlaikyti ūkinės veiklos, taip pat viešųjų ir administravimo paslaugų teikimo ribojimai. 

Antrą kartą karantinas Lietuvoje buvo paskelbtas 2020 m. lapkričio 7 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite