Angle down Atgal

Velžio gimnazijos vairas lieka ilgamečio vadovo rankose

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos skelbtą konkursą Velžio gimnazijos direktoriaus pareigoms užimti naujai 5 metų kadencijai laimėjo vienintelis pretendentas – Rimtas Baltušis, šiai mokyklai vadovaujantis jau 15 metų. 

Nacionalinė švietimo agentūra įvertino, kad pretendento kompetencijos atitinka vadovavimo švietimo įstaigai reikalavimus. 

„Be konkurencinės kovos esu laimėtojas ir savo sėkmės džiaugsmu dalinuosi su Jumis. Nuoširdžiai dėkoju Jums už tai, kad galiu pristatyti Velžio gimnaziją tokią, kokia ji yra šiandien, tikiu, kad ir rytoj išlaikysime tai, ką sukūrėme. Su Jūsų ,,pastiprinimu“ ir gimnazijos bendruomenės vertybėmis sieksiu bendrų švietimo tikslų. Kartu mes esame stipresni. Ačiū Jums, kad esate kartu“, – dėkojo vadovas savo mokyklos bendruomenei.

Naujoji gimnazijos direktoriaus kadencija prasidės 2021 m. sausio 1 d., pasibaigus iki šių metų pabaigos galiojančiai darbo sutarčiai.

Savivaldybei gavus Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymą ir konkurso laimėtojo prašymą, į mokyklos direktoriaus pareigas asmuo skiriamas mero potvarkiu. Vadovaujantis Vietos savivaldos įstatymo pakeitimais, rajono tarybos pritarimo tam nebereikia. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite