Angle down Atgal

Veido odos valymas: kodėl naudingos NANOASIA šveitimo procedūros?

Visos moterys, kad ir kokio amžiaus bebūtų, svajoja apie švelnią, švarią ir jaunai atrodančią veido odą. Vienas svarbiausių odos priežiūros ritualų – reguliarios šveitimo procedūros. Tad, kodėl naudingos NANOASIA procedūros nanoadatomis ir aqua piling?

Giluminis odos šveitimas yra labai svarbus tuo, kad jis sėkmingai jaunina veidą. NANOASIA šveitimas nanoadatomis ir aqua piling procedūra yra alternatyva cheminiams šveitikliams, lazerio procedūroms ir biorevitalizacijai.

Šveitimas nanoadatomis – kas tai?

Korėjietiška kosmetika NANOASIA „Nanotip“ procedūrai naudoja mikrodaleles. Jų skersmuo siekia vos 5 nanometrus. Šios galingos nanodalelės susideda iš laboratoriniu būdu susmulkintų jūrinių augalų adatų. Įdomu, tai, kad minėtos adatos vos per 24 valandas ištirpsta savaime.

„Nanotip“ procedūros metu specialus kremas įsiskverbia iki bazinio odos sluoksnio ir ten aktyvina kraujotaką. Šio proceso metu skatinami natūralūs savireguliacijos procesai. Suaktyvėjusi kraujotaka prisideda prie intensyvesnio veikliųjų medžiagų poveikio odai.

Korėjietiškos kosmetikos gamintojo procedūra padeda kovoti su dažniausiai moteris varginančiomis veido odos problemomis: pigmentinėmis dėmėmis, randais bei raukšlelėmis.

Kodėl prieš procedūras reikalingas gilus odos valymas?

„Nanotip“ procedūros metu pirmiausia atliekamas odos valymas, kuris padeda ją kokybiškai paruošti kitoms kosmetinėms procedūroms. Pirmiausia gali būti taikomas enziminis odos šveitimas, kurio metu nuo veido odos pašalinamos negyvos ląstelės, išbrinkinama oda ir išvalomos užsikimšusios poros.

Tuomet atliekama aqua piling procedūra. Veikiant aukšto oro slėgio srovei atliekamas pilingas, po kurio oda tonizuojama ir paruošiama šveitimui nanoadatomis.

Šveitimas nanoadatomis nėra intervencinė procedūra ir nesukelia didelių skausmų ar daug nemalonių jausmų klientui.

Pirmiausia ant išvalytos veido odos yra tolygiai paskirstomas „Nanotip Luxury“ kremas, kurio sudėtyje ir yra jūrinių augalų nanoadatos. Šis kremas švelniai įmasažuojamas į odą. Masažo metu jaučiamas neįprastas pojūtis, kurį sukelia švelnaus trynimo metu suaktyvėjusios nanoadatos. Anot ekspertų, dažnai klientai šį jausmą apibūdina kaip mažų adatėlių dilgčiojimą. Tačiau pati procedūra didesnio skausmo nesukelia.

Norint užbaigti šveitimo nanoadatomis procedūrą yra tepamas serumas, o vėliau kremas su nanoadatomis. Būtent šis galutinis etapas ir yra laikomas palaikomąją procedūros funkcija, kuri efektyviai saugo nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

Kad būtų pasiektas norimas rezultatas ir būtų sumažinamos veido odos problemos, ekspertai rekomenduoja šveitimą nanoadatomis atlikti bent kelis kartus. Tad rekomenduojamas procedūrų kursas klientui siekia nuo 5 iki 7. Svarbu pabrėžti, kad šveitimas atliekamas ne dažniau kaip kas 5 dienas.

Daugiau informacijos: www.nanoasia.lt

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite