Angle down Atgal

Vėdinimo sistemos: kodėl šiandien jos yra būtinos?

Oro, esančio patalpose, kuriose praleidžiama daug laiko, pavyzdžiui, namuose ar biure, kokybė yra vienas svarbiausių kriterijų savijautai bei, žinoma, sveikatai. Netinkamai vėdinamos erdvės gali tapti ne tik sveikatos sutrikimų priežastimi, bet ir lemti ir pačių patalpų bei jose esančių baldų/įrangos būklę. Tuo tarpu tinkamas oro tiekimas bei pašalinimas reikšmingai prisideda prie oro patalpoje kokybės bei jo cirkuliacijos. Norint efektyvaus oro vėdinimo, jau nebepakanka vėdinimo tiesiog atvėrus langus, todėl šiandien pasitelkiamos pažangios vėdinimo sistemos. Kodėl jos yra tokios reikalingos?

Vėdinimo sistemos ir pagrindiniai jų privalumai

Patalpose įrengta vėdinimo sistema užtikrina kokybišką oro kaitą jose. Veikiant vėdinimo sistemai, oras yra reguliariai cirkuliuojantis ir kintantis, padedant užtikrinti, kad aplinka bus higieniškesnė nei tiesiog vėdinant pravėrus patalpos langus. Pažangios vėdinimo sistemos leidžia paprastai bei greitai patiems sureguliuoti jų veikimą pagal savo poreikius, todėl galėsite pasirūpinti oro judėjimu namuose pagal savo individualius lūkesčius. Taip pat, nepaisant to, kad vėdinimo sistemos yra įrenginiai, pasitelkiantys elektros energiją, inovatyvios technologijos leidžia reikšmingai sutaupyti elektros energijos sąnaudų sąskaita. Įsigijus vėdinimo sistemą, nebereikia papildomų priemonių drėgmės namuose pašalinimui, kadangi vėdinimo sistema pasirūpina tinkamu drėgmės santykiu namuose. Drėgmė yra ganėtinai kenksminga patalpoms, kadangi jos perteklius gali lemti pelėsio atsiradimą bei su tuo susijusius papildomus rūpesčius. Negana to, šiandieninės vėdinimo sistemos gali padėti sumažinti ir dulkių erkučių kiekį, kas lemia, jog oras namuose bus sveikesnis, o papildomai siūlomi filtrai nuo alergenų, gali būti sprendimas net alergiškiems žmonėms.

Galvojate kaip pagerinti oro kokybę savo namuose? Kreipkitės į Vedinimoekspertai.lt konsultacijai!

Vėdinimo sistemos: kaip jos veikia?

Vėdinimo sistemos pasižymi įrenginiais, kurie, naudojant filtrus, tinkamai išvalo iš lauko patenkantį orą ir užtikrina rekuperaciją, kurios metu dalis šilumos, kuri yra susikaupusi lauke, yra sugrąžinama norint sušildyti vėsesnį orą. Vėdinimo sistemos gali būti su rekuperacine vėdinimo sistema (gali būti skirstomos į ortakines ir beortakines) arba be jos, kuri veikia nepasitelkiant šilumokaičių šilumos mainų tarp vidaus ir lauko patalpų vykdymui. Šiuolaikinės vėdinimo sistemos yra nuolat tobulinamos siekiant ekonomiškumo bei veikimo efektyvumo, tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų sezonais. Norėdami išsirinkti Jums tinkamą vėdinimo sistemą, pasikonsultuokite su šios srities specialistais, kurie padės pasirinkti tai, kas atlieps Jūsų individualius poreikius.

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite