Angle down Atgal

Vasaros stovyklos – druskininkiečių ir kurorto svečių vaikams

Druskininkai vaikams ir šiais metais žada nepakartojamą vasarą.

„Vaikų vasaros poilsio stovyklos skirtos ir druskininkiečiams, ir kurorto svečių vaikams. Dažnai poilsiautojai, atvykę į kurorto SPA centrus, ieško kuo įdomiai užimti savo vaikus. Vasaros stovyklos garantuos ramų poilsį tėvams ir smagų laiką vaikams.

Šiais metais pasirūpinome, kad vaikai ir jaunimas vasarą praleistų itin turiningai ir įdomiai – jų laukia daugiau kaip 30 įvairių stovyklų, kuriose - meno, sporto, gamtos pažinimo ir kitos veiklos“, – socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė meras Ričardas Malinauskas.

Visa informacija ir registracija apie stovyklas: https://druskininkai.lt/stovyklos/. Ši nuoroda bus aktyvi ir nuolat papildoma naujomis stovyklomis iki pat rugsėjo mėnesio, tad sekite informaciją.

Jei kiltų papildomų klausimų, į juos atsakys stovyklų koordinatorius Druskininkų jaunimo užimtumo centras (JUC).

„Suprantame, kad vasaros poilsio stovyklos nėra pigi pramoga, ypač jei šeima augina 2-3 vaikus. Todėl savivaldybė kiekvienam Druskininkų savivaldybės vaikui, dalyvaujančiam pasirinktoje vasaros poilsio programoje, skirs dviejų dydžių krepšelį. 50 eurų dydžio – jei stovykla trunka savaitę ir 100 eurų dydžio, jei stovykla truks dvi savaites. Iš viso kiekvienas druskininkietis galės pasinaudoti 100 eurų krepšeliu“, – nurodė meras.

Druskininkų švietimo centro organizuojamos dienos stovyklos yra orientuotos į tuos, kuriems reikia išspręsti vaiko dienos užimtumo ar priežiūros klausimą – ypač tai aktualu dirbantiems tėvams ir mūsų kurorto svečiams. Švietimo centras šiemet organizuos dvi stovyklas – dieninę bei turistinę.

Pirmoje stovykloje kiekvieną darbo dieną vaikai užsiims įvairia kūrybine bei pažintine veikla – žais, sportuos, pieš, konstruos, keliaus, o taip pat tobulins savo bendravimo įgūdžius.

Antroji stovykla – naujovė. Vaikų laukia pažintinės „Druskiuko kelionės“ po kurorto apylinkes. Vaikus lydės profesionalus gidas, papasakosiantis apie krašto istoriją, legendas, naujienas.

Visa informacija apie stovyklas ir registracija tel. 8 (313) 51 853, arba el. paštu gintutis@dscentras.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite