Angle down Atgal

Vasaros šeimadieniai prie Anzelmo Matučio drevės

Tris vasaros sekmadienius Varėnos viešoji biblioteka kviečia šeimas praleisti gamtos apsuptyje ir pajusti ryškiausio vaikų literatūros kūrėjo Anzelmo Matučio dvasią.

Praėjusį sekmadienį, liepos 4 d., Pauosupėje įvyko pirmasis muzikos ir poezijos šeimadienis. Susirinkusių šeimų laukė smagi popietė su ilgamete A. Matučio bičiule Birute Švagždiene ir „Vėjų teatro“ aktoriais.

B. Švagždienė, poeto kūrybinio palikimo puoselėtoja, vedė edukacinę ekskursiją. Pasakojimai apie A. Matučio gyvenimą ir kūrybą drevėje, įvairias ir dar negirdėtas poeto gyvenimo detales sudomino ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius. Vėliau šeimas užėmė „Vėjų teatro“ aktoriai Pijus Narijauskas ir Greta Šepliakovaitė. Jie paruošė interaktyvią muzikinę programą, kurios metu skambėjo gyvai atliekamos dainos, buvo deklamuojamos A. Matučio eilės.

Tiek maži, tiek ir dideli muzikinę programą ne tik stebėjo, bet ir patys joje dalyvavo – kartu dainavo, šoko, su aktoriais žaidė muzikinius ir ritminius žaidimus. Varėnos rajono viešosios bibliotekos paruošta programa – puikus būdas žaismingai bei meniškai susipažinti su A. Matučio kūryba.

Galite registruotis ir į kitus šeimadienius, vyksiančius rugpjūčio 1 ir 8 dienomis!

Registracija: tel. 8 611 10471 arba el. p. vaikai@varena.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite