Angle down Atgal

Vasaros pedikiūro tendencijos + 5 specialisto patarimai, kad pedikiūras išsilaikytų ilgiau

Vasara, saulė, šiluma, spalvos! Atkeliavę šilti orai, pagaliau reiškia, jog iš spintos galite traukti ne tik sukneles, bet ir basutes! O, kad pėdutės atrodytų nepriekaištingos, privaloma pasipuošti pedikiūru, kuris kasdienybę nušvies kitomis – ryškiomis – spalvomis.

Vasaros pedikiūro tendencijos

Dažnai sakoma, kad kojų ir rankų nagučių spalvos turi derėti tarpusavyje, tačiau iš tiesų tai nėra būtina. Rankų nagus galite puošti deimančiukais, metalo efektu, 3D papuošimais ir t. t.

Tuo tarpu pedikiūro tendencijos šį sezoną rodo, jog dominuoja visiškai minimalistinė nagų dailė, piešiama ant visiškai nelakuoto nago paviršiaus ir suteikdama subtilumo ir minimalizmo efektą. Ne mažiau populiari dvispalvė nagų dailė.

Spalviniu atžvilgiu šį sezoną vyrauja geltonas nagų lakas! Pagaliau! Regis geltona po šio sezono nebeturėtų būti tabu nei vienai merginai. Šalia stipriai įsitvirtinusios rožinių, oranžinių ir baltų, paprastai labai moteriškų, nagų spalvos. Na, o jei nedrąsu eksperimentuoti su geltona, ar nesate pasiruošusi moteriškoms ir mergaitiškoms mieloms spalvoms, visuomet galite rinktis klasikinius nude, raudonus ar tamsius atspalvius. Taip pat, kaip visuomet, madingas prancūziškas lakavimas.

Pedikiūro specialistų rekomendacijos

  • Rinkitės tokį pedikiūrą, kuris atliekamas aparatu. Visų pirma tokios procedūros metu praktiškai neįmanoma užsikrėsti grybelinėmis ar kitomis ligomis. Be to, įvairūs antgaliai leidžia lengvai sutvarkyti sunkiai pasiekiamas vietas (tarp kojų pirštų, pirštų galiukus) ir neleidžia nago plokštei įaugti į odą. Trečia, tokia procedūra atliekama greičiau, yra visiškai neskausminga, o jos rezultatas jus džiugins ilgiau.

  • Rinkitės gelinį laką. Visų pirma, jis praktiškas. Su ilgalaikiu laku pedikiūras atrodys puikiai iki trijų savaičių, o juo lakuojant nagus, mažesnė tikimybė, kad atsiras atspaudų ir nutrupėjimų. Jei vis dėlto renkatės paprastą laką – geriau naudokite savo. Juk nežinote, kaip ilgai lako buteliukas stovi ant meistro stalo, o pasenęs lakas prasčiau padengia nagą, greičiau nutrupa.

Jei kojų nagus nusilakavote paprastu laku, kartą per porą dienų atnaujinkite viršutinį jo sluoksnį – tai suteiks pedikiūrui blizgesio ir apsaugos spalvą. Ypatingą dėmesį skirkite nagų kraštams – ten lakas nutrupa greičiausiai.

  • Lepinkite pėdas SPA ritualais. Patį paprasčiausią iš jų galima drąsiai praktikuoti namuose. Pirmas tris dienas po pedikiūro prieš miegą išmirkykite kojas, pasitepkite maitinančiu kremu ir apsiaukite medvilnines kojines. Taip pat galima mirkyti kojas vonelėje su eteriniais aliejais. Į dubenį su šiltu vandeniu įlašinkite 3-4 lašus levandų eterinio aliejaus, sumaišyto su šaukštu jūros druskos. Pamerkite į vandenį kojas ir pailsėkite bent 10 minučių. Tokia vonelė išsklaidys net ir nuovargį.

Dar vienas būdas: paimkite du dubenėlius. Į vieną pripilkite karšto vandens, į kitą – šalto. Pakaitomis įmerkite kojas 10 sekundžių tai į karštą, tai į šaltą vandenį. Pakartokite tai kelis kartus.

  • Keiskite avalynę. Vasarą stenkitės neavėti batelių siauru priekiu. Ilgai juos avint ne tik gadinasi pedikiūras, bet ir deformuojasi kojų pirštai.

  • Drėkinkite pėdas. Kasdien kojų pirštus tepkite nagams skirtu aliejumi – taip neatsiras atplaišų, odelės nešerpetos.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite