Angle down Atgal

Vasarišką kaitrą keis smarkios liūtys

Šiandien danguje augs debesys, daug kur nušniokš trumpi lietūs, ypač po pietų, vietomis gali ir kruša iškristi, pasitrankyti perkūnija. Vyraus nestiprus, permainingos krypties vėjas.

Vilniuje ir Kaune bus apie 22, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 23 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 20 laipsnių.

Šeštadienį Lietuvoje išsilaikys panaši šiluma, prie jūros laipsniu kitu bus gaiviau. Danguje kartosis panašus scenarijus – naktis mažai debesuota, rytas taip pat, o dieną vėl pradės augti debesų kamuoliai ir prapliups trumpalaikiai lietūs, vietomis lydimi krušos ir perkūnijos. Gaivins smarkesnis vakarų, pietvakarių krypties vėjas.

Nakties valandomis nusidrieks rūkas, tirštesnis jis bus prie jūros. Temperatūra sieks 10–15 laipsnių šilumos.

Dienos metu Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras šils iki 22–23 laipsnių. Šiauliuose bus apie 21, Klaipėdoje apie 18 laipsnių šilumos.

Sekmadienį numatomi gaivesni orai, dangų dažniau niaukstys debesys. Naktį vietomis, dieną daug kur palis, grūmos perkūnija. Pūs smarkokas šiaurės vakarų krypties vėjas, gūsiai stiprės iki 14–18 metrų per sekundę.

Naktį vyraus 9–14 laipsnių šiluma. Dieną Vilniuje ir Panevėžyje oras šils iki 17, Kaune ir Šiauliuose iki 18 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 16 laipsnių šilumos.

Gaivesnį ir drėgnesnį sekmadienį keis ramesnis ir šiltesnis pirmadienis. Vėl sulauksime daugiau saulėtų valandų, gaivins šiaurinių krypčių vėjas.

Gismeteo.lt 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite