Angle down Atgal

Vasara Lietuvoje: laisvalaikio idėjų TOP 5

Birželio mėnuo pagaliau į Lietuvą sugrąžino tikrąją vasarą su gražiu oru, šiluma ir, žinoma, pramogomis. Kol vieni lietuviai plūsta į paplūdimius, kitiems labiau patinka aktyvios pramogos. Štai 5 pasiūlymai, ką smagaus šią vasarą galite nuveikti Lietuvoje. Visos šios pramogos puikiai tiks ir kaip dovana artimam žmogui!

Jodinėjimas žirgais

Trūksta naujų idėjų romantiškam pasimatymui? Jeigu tradicinė vakarienė restorane ar kelionė į kino teatrą jums jau pabodo, nustebinkite  mylimą žmogų pasijodinėjimu vaizdingose Anykščių ar Trakų apylinkėse. O gal norite jodinėti takeliais šalia jūros ir užuosti gaivų pušyno kvapą? Tuomet rinkitės romantišką pasijodinėjimą dviem po Palangos apylinkes – pasirinkimo yra begalė!

Jodinėjimas žirgais yra tikrai romantiška patirtis visoms poroms – tiek jaunimui, tiek ir senjorams. Tai didelio pasirengimo nereikalaujanti, bet daug įspūdžių paliekanti vasaros pramoga.

Šuolis su virve

Šuolis su virve – ideali dovana tikram adrenalino fanatikui. Ši pramoga nėra naujiena Lietuvoje, tačiau ar esate šokę iš rekordinio aukščio? Baltosios rožės tiltas virš Nemuno upės Alytuje yra ne tik aukščiausias pėsčiųjų takas mūsų šalyje, bet ir itin populiarus šuolių su virve taškas. Net jeigu anksčiau jau bandėte panašius šuolius, garantuojame, jog šis paliks įspūdį ir visko mačiusiems.

Šuoliais su virve mėgautis galima įvairiais metų laikais, tačiau vasara – tam pats palankiausias metas, mat šiai pramogai itin svarbios oro sąlygos. Jeigu lauke šalta, lyja lietus ar krenta sniegas, patirtis gali nebūti tokia smagi, kokia turėtų būti. Būtent todėl vasaros sezonas yra pats geriausias, nes oras dažniausiai yra malonus ir šiltas.

Šuolis su virve – itin saugi pramoga. Leiskite profesionalams užtikrinti jūsų saugumą, ir daug negalvodami šokite! Visą darbą už jus atliks gravitacija, o neišdildomi įspūdžiai liks su jumis dar ilgai.

Vandens pramogos

Dievinate ekstremalias pramogas, o ypač greitį? Tuomet pasiplaukiojimas sportiniais vandens motociklais – kaip tik jums! Tiesa, geriau sakyti ne „pasiplaukiojimas“, o „skrydis“ – juk šie motociklai vandenyje išvysto net iki 80 km/h greitį, ir adrenalino tikrai netrūks. Pramogą išbandyti galima Baltijos jūroje ir Kauno mariose.

Vandens motociklai būna dviejų tipų – tokie, kuriuos valdyti galite atsisėdę arba atsistoję. Nepatyrusiems vairuotojams patogiau rinktis pirmąjį variantą – atsisėdus vandens motociklą lengviau kontroliuoti ir juo manevruoti bangose. Na, o pati vairavimo procedūra visai nesudėtinga, ją perprasite greitai. Vandens motociklų nuoma įkandama kiekvieno piniginei, todėl daug nesvarstę išbandykite šią ekstremalią pramogą.

Pasivažinėjimas superautomobiliu

Kuris iš mūsų nėra pasvajojęs, jog sėdi už tikrai prabangaus automobilio vairo? Ne kiekvieno piniginei toks pirkinys yra įkandamas, tačiau visus automobilių ir greičio entuziastus sužavės pasivažinėjimas Ferrari. Atsisėdate už F430 markės Ferrari vairo ir mėgaudamiesi išskirtiniu automobiliu riedate savo miesto gatve jausdami aplinkinių žvilgsnius – kas gi gali būti geriau? Beje, maksimalus greitis, kurį gali pasiekti toks sportinis automobilis, yra net 310 km/h, o 100 km/h greitį Ferrari automobiliai išvysto per mažiau nei 4 sekundes!

Skrydžiai oro balionu

Išvysti kitokį pasaulį iš paukščio skrydžio – nepakartojama patirtis, kurią sukurs skrydis oro balionu. Tai viena iš populiariausių sezoninių pramogų Lietuvoje, tad jeigu iki šiol jos dar neišbandėte, pasikvieskite draugų kompaniją ir iš aukštai pamatykite Vilnių, Kauną, Trakus ar kitą miestą. Atsiveriantys architektūriniai stebuklai ir nuostabi lietuviška gamta sužavės ir visko mačiusius.

Beje, galite užsisakyti ir privatų skrydį šešiems asmenims oro balionu virš norimo miesto – tai puiki idėja gimtadienio šventei be pašalinių žmonių. Tik nepamirškite fotoaparato!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite