Angle down Atgal

Vasarą greičiau prišauks saldi „Piña colada“

Socialiniuose tinkluose dabar šmėžuoja arba keliaujantys žmonės, arba niūrios nuotaikos. Aš taip pat sekėjų paklausiau, ar jie pasiilgo kelionių ir kur keliautų. 30 procentų dalyvavusių apklausoje pasisakė, kad kuo greičiau dumtų į kitą savivaldybę, o štai 70 procentų dalyvių keliautų kur šilta. Dauguma jūsų pavargo nuo žiemos ir svajoja apie Havajus, Maldyvus. Aš – ne išimtis. Bet jei jau negalime pakeisti aplinkybių – keiskime požiūrį. Šiandien kviečiu susikurti Havajų vakarėlį namuose ir pasigaminti nealkoholinių „Piña colada“  kokteilių.
 

Šis kokteilis gana saldus, todėl yra ne tik gėrimas, bet ir desertas. Sugalvoję mintimis nusikelti į Havajus ir pasimėgauti Pina colada, pasilikite vietos pilve šiam be laipsnių svaiginančiam kokteiliui.

Jums reikės:
* cincin.lt pagalbos
* geros saujos ledukų
* Monin „Pina colada“ sirupo
* kokosų kremo
* ananasų sulčių
* ananaso griežinėlio kokteiliui papuošti.

Tobuliausiai kokteilis išeina tada, kai yra gerai suplakamas . Visus ingredientus suplakus kartu su ledukais, kokteilis bus tirštas, padengtas balta, saldžia puta.

Kokteiliui reikalingus produktus galite įsigyti  cincin.lt

ČIN ČIN komanda tiksliai apskaičiavusi proporcijas, pateiks ištobulintas instrukcijas, kad galėtumėte mėgautis tikrų tikriausiu skoniu.

0 % ALKOHOLIO, 100 % LAIMĖS
Tapkite savo namų barmenais!    
 

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite