Angle down Atgal

Varėnos sporto centro šventėje kiek kitaip paminėti dar vieni mokslo metai

Mokslo metai sportuojantiems vaikams ir jaunimui tikrai buvo kitokie: keisti, neįprasti ir sudėtingi. Bet visi aukšto meistriškumo sportininkai pagal galimybes galėjo treniruotis, dalyvauti varžybose, vyko Lietuvos čempionatai. Tad Varėnos sporto centro auklėtiniai taip pat sėkmingai baigė mokslo metus ir birželio 30 dieną susirinko pasveikinti savo geriausiųjų ir atsisveikinti su mokyklas baigiančiais dvyliktokais.

Šventėje pažymėti geriausi 2020/2021 m. m. mūsų sportininkai. Respublikinėse įvairių sporto šakų varžybose startavusių, geriausiai sekėsi rankininkams ir plaukikėms. Sena tradicija, mokslo metų pabaigoje pasveikinti ir atminimui įteikti fotonuotraukas šalies varžybų prizininkams, buvo išlaikyta. Stadione ant pievelės rikiavosi Lietuvos jaunimo U-19 rankinio čempionato bronzą iškovoję, vaikinai: Ignas Puodžiūnas, Virginijus Pozniakas, Arnas Vorobjovas, Eitvydas Balkus, Erikas Kaupinis, Lukas Kraulaidys, Simonas Senda, Ignas Savičius, Ričardas Moroz, Aurelijus Arlauskas, Dominykas Sužiedėlis, Marius Miškinis, Rokas Alekšiūnas, Erikas Čaplikas, Rapolas Valadka, Domantas Puodys, Arnas Smilginis, treneriai Tomas Barysas, Irmantas Markiavičius, Rolanadas Markinas.

Trenerio Irmanto Markiavičiaus auklėtiniai – Lietuvos jaunių rankinio taurės sidabro medalių laimėtojai, Lietuvos rankinio jaunių U-15 čempionato bronzos medalininkai:: Nojus Žilinskas, Gytis Zadarnauskas, Mantas Šimelionis, Nojus Petrušis, Mantas Akstinas, Nikitijus Rulis, Rapolas Valadka, Arnas Markiavičius, Pijus Petrušis, Lukas Rudskas, Eimantas Tenenė, Armandas Sinkevičius, Margiris Guzevičius, Aironas Baranauskas, Nojus Maziukas, Herkus Lužys, Laurynas Milius.

Jauniausieji trenerio auklėtiniai U-11 berniukai Lietuvos vaikų čempionate iškovojo bronzos medalius. Juos pasveikinsime rugsėjį.

Geriausios šalyje 2009 m. gimusių mergaičių grupėje plaukikės: Ieva Jurkūnaitė ir Greta Mikalauskaitė, treneris Gytis Kašėta.

Geriausi sportininkai: Rapolas Valadka, Ignas Savičius, Ieva Jurkūnaitė ir Greta Mikalauskaitė apdovanoti prizais.

Varėnos sporto centro baigimo pažymėjimai ir atminimo medaliai įteikti 13 rankininkų: Eitvydui Balkui, Erikui Kaupiniui, Ignui Puodžiūnui, Lukui Kraulaidžiui, Simonui Sendai, Ričardui Moroz, Aurelijui Arlauskui, Virginijui Pozniakui, Arnui Vorobjovui, Dominykui Sužiedėliui, Augustui Keršiui, Pauliui Juchnevičiui, Ignui Savičiui.

Tai trenerio Tomo Baryso 2002 m. gimusių vaikinų komandos nariai, kurie 10 metų sportavo, tobulėjo, iškovojo ne vieną apdovanojimą, gynė Varėnos ar net šalies garbę. Su ašaromis akyse ir jaunimas ir treneris dėkojo vieni kitiems už rūpestį ir skirtą dėmesį.

Dėkojame visiems: sportininkams, treneriams už įdėtą darbą, atsidavimą, tikėjimą ir pasitikėjimą; tėvams už nuolatinį rūpestį, palaikymą ir paramą. Visų, visų, sportuojančių ar dar tik norinčių save išreikšti pasirinktoje sporto šakoje visada laukia Varėnos sporto centro treneriai. Visiems sėkmės, kantrybės ir optimizmo!

Fotoalbumą rasite čia: ČIA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite