Angle down Atgal

Varėnos meras pasveikino medalininkes

Rugsėjo mėnesį Halmstade (Švedijoje) vyko pasaulio jaunių, jaunimo, suaugusiųjų ir veteranų klasikinės jėgos trikovės čempionatas. Jame startavo dvi Lietuvos atstovės – Reda Laurinavičiūtė ir Valerija Petrovaitė.

 

Spalio 20 dieną Varėnos meras Algis Kašėta socialiniame tinkle "Facebook" pasveikino R. Laurinavičiūtę, iškovojusią sidabro medalį, V. Petrovaitę, pranokusią visas varžoves, ir jų trenerius:

„Šiandien turėjome išskirtinę progą pasveikinti pasaulio jėgos trikovės čempionę Valeriją Petrovaitę, vicečempionę Redą Laurinavičiūtę bei jų trenerius, VšĮ „Geležies lyga“ vadovus Liną Sabaitį ir Ievą Sabaitę su Švedijoje pasiekta įspūdinga pergale. Švedijoje vykusiame pasaulio klasikinės jėgos trikovės čempionate varžėsi apie 800 dalyvių iš įvairių pasaulio šalių. Reda ir Valerija vienintelės atstovavo mūsų šaliai, todėl iškovotais medaliais gali didžiuotis ne tik Varėna, bet ir visa Lietuva. Nuoširdžiai dėkojame treneriams ir sportininkėms už Lietuvą garsinančias pergales. Linkime ištvermės, sportinio azarto ir daugybės laimėjimų ateityje."

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite