Angle down Atgal

Varėnos globos namų gyventojai sulaukė dovanų

Varėnos rajono savivaldybės vadovams lankantis Varėnos globos namuose, šių namų laikinoji direktorė Rima Pipienė ne kartą buvo užsiminusi, kad gyventojams labai trūksta vietų kieme, kur galėtų atsisėsti gryname ore ar pabendrauti su juos aplankančiais artimaisiais, praverstų suoliukai, staliukai ir pan. Tad gimė graži idėja, kurią pavyko įgyvendinti.

Praėjusį penktadienį trys originalūs suoliukai buvo atvežti ir padovanoti Varėnos globos namų gyventojams, kurie svečius pasitiko su dzūkiškom dainom. Vieną suoliuką, simbolizuojantį motociklą, seneliams padovanojo visuomeninis judėjimas „Pakeliui su vėju“, akmeninį suoliuką – UAB „Lieruva“, o trečiąjį – medinį – UAB „Edjusta“.

Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas pasidžiaugė, kad būnant vieningiems ir sutelkus bendras jėgas, padaroma daug gražių ir prasmingų darbų. Varėnos globos namų l.e.p. direktorė R. Pipienė dėkojo svečiams už dovanas ir pažymėjo, kad ši iniciatyva tikrai palengvins globos namų gyventojų kasdienybę.

Kviečiami visi norintys prisidėti prie šios akcijos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite