Angle down Atgal

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientų rankose – brandos atestatai

Liepos 24 d. Varėnos kultūros centre vyko „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientų išleistuvių šventė. Brandos atestatai įteikti 95-iems gimnazistams.

Šventėje dalyvavęs Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta abiturientams palinkėjo profesiją rinktis ne tik protu, bet ir širdimi, o kiekvieną problemą ir iššūkį priimti kaip galimybę.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos direktorė Milda Padegimaitė negailėjo gražių žodžių ir palinkėjimų į platųjį pasaulį iškeliaujantiems gimnazistams: „Tieskite tiltus į savo svajones, nes svajoti reikia visą gyvenimą. Tieskite į meilę – mylėti reikia. Tieskite į romantiką – visada reikia, kad žmogus būtų bent šiek tiek romantikas. Bet svarbiausia – visada tieskite tiltus į žmonių širdis“.

Pirmųjų mokytojų vardu kalbėjusi Laima Denutienė ragino abiturientus nenustoti tikėti pasakomis, nes jos visada turi laimingą pabaigą. Klasės auklėtojų vardu sveikinimo žodžius tarė mokytoja Nijolė Vičkačkienė.

Šventę praturtino ir muzikinė programa, kurioje kūrinius atliko buvę „Ąžuolo“ gimnazijos moksleiviai – Ugnė Martusevičiūtė, Rokas Volungevičius bei Dominykas Jasiūnas.

Liepos 23 d. brandos atestatai įteikti Valkininkų gimnazijos ir Merkinės V. Krėvės gimnazijos abiturientams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite