Angle down Atgal

„Valstiečius“ palikusi A. Širinskienė norėtų jungtis prie Regionų frakcijos

Opozicinę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS) palikusi parlamentarė Agnė Širinskienė norėtų jungtis prie kitos opozicinės – Lietuvos regionų – frakcijos.

„Situacija tokia, kad tokių persimetimų žodžių su kitais Regionų frakcijos atstovais buvo, bet aš tokių sprendimų tikrai nepriiminėjau ir manau, kad būtų nesąžininga juos priiminėti, kol nebuvau palikusi LVŽS frakcijos, nes aš nesu tas žmogus, kuris kažką daro kažkam už nugaros. Apie mano galimą sprendimą ir  partijos pirmininkas, ir seniūnė žinojo tikrai daugiau nei prieš mėnesį kažkokio veikimo užkulisiuose aš nedariau, bet kai tik prisiskambinsiu R. Tamašunienei, manau, mes pasikalbėsim, nes kitos galimybės ieškoti kitos frakcijos nebematau“, – BNS sakė A. Širinskienė.

A. Širinskienė teigė, jog su Lietuvos regionų frakcijos atstovais ją sieja požiūris į šeimos, socialinę politiką.

„Manau, kad su Lietuvos lenkų rinkimų sąjungos, Lietuvos regionų partijos politikas sutampa mano požiūris į šeimos, į socialinius klausimus, skurdo mažinimą. Mes visi dirbome vienoje Vyriausybėje, esame buvę vienoje valdančiojoje daugumoje, tai tikrai esame tuos taškus nusigludinę, bet čia reikės frakcijos sprendimo (dėl priėmimo) sulaukti“, – teigė A. Širinskienė.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite