Angle down Atgal

Valkininkuose įpusėjo kapitalinio remonto darbai

Varėnos rajone, Valkininkuose, įgyvendinant projektą „Patalpų pritaikymas socialinėms paslaugoms ir jų plėtrai“, užbaigė pirmojo etapo kapitalinio remonto darbus adresu Vilniaus g. 68.

Projektas finansuotas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai (80 proc.) ir Lietuvos valstybės biudžeto (20 proc.). Darbus vykdė UAB „Varėnos statyba“.

Įgyvendinant projektą buvo remontuojamos pagalbinio ūkio patalpos – sandėlis.

Antrojo etapo darbus bendruomenė atlieka savo lėšomis. Vadovaujantis projektu, šio etapo darbų suma siekia apie 10 tūkst. eurų. Dalis jų jau atlikta: pastato sienos freska įgyvendinta iš kultūros tarybos lėšų, šildymo sistema oras-oras, įsigyta pateikus projektą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai. Už dalį įrangos ir darbų, kurie buvo būtini, bet neįtraukti į projekto sąmatą, atsiskaityta bendruomenės lėšomis.

Šiuo metu vykdomi kadastro bylų ruošimo darbai, reikalingos naujos pastato ir tinklų (vandens ir nuotekų) bylos. Po to – registracija Registrų centre. Dar laukia kiemo klojimo jau nupirktomis trinkelėmis ir įvairūs patalpų vidaus įrengimo ir apstatymo darbai. Be to, reikia sutvarkyti kitų dviejų bendruomenės namų pastatų iš vidinio kiemo pusės sienas.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite