Angle down Atgal

Vakarų Ukrainoje susidūrus trims transporto priemonėms žuvo 27 žmonės

Vakarų Ukrainoje 27 žmonės žuvo antradienį benzinvežiui susidūrus su autobusu ir mikroautobusu per avariją, sukrėtusią karo nualintą šalį, pranešė pareigūnai.

Antradienį vakare per kasdienį vaizdo kreipimąsi prezidentas Volodymyras Zelenskis sakė, kad „baisi eismo nelaimė“ įvyko vakarinėje Rivnės srityje.

„Susidūrė autobusas, lengvasis automobilis ir benzinvežis. Šiuo metu yra 17 žuvusiųjų, bet aukų gali būti daugiau“, – sakė V. Zelenskis ir išreiškė užuojautą per avariją netekusiems artimų ir mylimų žmonių.

Vėliau vidaus reikalų ministro padėjėjas Antonas Heraščenka patikslino, kad avarijoje dalyvavo keleivinis autobusas, mikroautobusas ir benzinvežis, taip pat kad rasti 27 aukų palaikai, pranešė naujienų agentūra „Unian“.

„Iš autobuso 38 keleivių gyvi liko tik 12 žmonių. Benzinvežio vairuotojas išgyveno, bet jo būklė sunki“, – savo pranešime platformoje „Telegram“ rašė A. Heraščenka.

Pareigūnas pridūrė, kad 27-asis žuvęs žmogus – mikroautobuso „Mercedes Vito“ vairuotojas, kuris, kaip rodo tyrėjų informacija, tapo „didžiausio masto tragedijos Ukrainos keliuose per pastaruosius dešimtmečius kaltininku“.

„Unian“ citavo Rivnės srities karinės administracijos vadovą Vitalijų Kovalį, pranešusį, kad 12 sužeistųjų buvo hospitalizuoti.

Šis incidentas neatrodo tiesiogiai susijęs su Rusijos karu prieš Ukrainą, besitęsiančiu jau trečią mėnesį. V. Zelenskis savo pranešime tokio ryšio neminėjo.

Pastarosiomis savaitėmis Rusija susitelkė į atakas pietų ir rytų Ukrainoje, bet retkarčiais smogdavo ir vakariniams regionams.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite