Angle down Atgal

Vajuonio ežeras Švenčionių rajone traukia brakonierius

Gruodžio 4 d. vakarą vėl toje pačioje vietoje – Švenčionių rajone Vajuonio ežere – sulaikyti du asmenys, iš valties žvejoję draudžiamu būdu ir draudžiamais tinkliniais ne mėgėjų žvejybos įrankiais – dviem statomais tinklais.

Pučiant gana stipriam vėjui, visiškoje tamsoje, nenaudodami jokio šviesos šaltinio pažeidėjai „dirbo“ gana profesionaliai, nes tinklai buvo pastatyti praėjusią naktį skirtingose ežero pusėse. Buvo sugavę 2 kg seliavų.

Už neteisėtą žvejybą draudžiamu ne mėgėjų žvejybos įrankiu asmenims gresia nuo 120 iki 300 eurų administracinė bauda kartu su pažeidimo padarymo įrankių – medinės valties, statomųjų tinklų ir žuvies – konfiskavimu. Taip pat bus įvertinta ir žala žuvų ištekliams.

Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos (AAD) primena, kad vandens telkinyje pastebėjus nepažymėtus, draudžiamus žvejybos įrankius, neišimant jų iš vandens, reikia apie tai pranešti aplinkosaugininkams. Tai galima padaryti skambinant skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 arba tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 273 2995.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite